MENU

СБУ й Нацрада вбачають у скандальному концерті на "Інтері" грубе порушення закону. ДОКУМЕНТ

1467 0

Нацрада з питань телебачення й радіомовлення вбачає в скандальному концерті "Інтера" 9 травня ознаки посягань на честь і гідність людей, закликів до розпалювання ворожнечі та ненависті й інших порушень закону "Про телебачення й радіомовлення». Аналогічної думки дотримується й СБУ. Такі висновки можна зробити з відповіді Голови Нацради Юрія Артеменка на моє звернення.

Читайте також: Брати Капранови: Істерика на "Інтері" – дуже добрий знак

Сподіваюся, регулятор нарешті збере кворум і застосує максимально серйозні санкції до телеканалу.

Читайте також: Як "Інтер" цифрами жонглює: скільки глядачів насправді дивилися скандальний концерт 9 травня

Проте, як відзначає пан Артеменко у своїй відповіді, хоча б тимчасове припинення мовлення формально українських телеканалів за антиукраїнську пропаганду стане можливим лише в разі внесення змін до законодавства. Досі подібні пропозиції в парламенті провалювали, бо олігархи – власники телеканалів – піднімали вереск, що такі санкції порушували би свободу слова. 

Але, на мою думку, слід повернутися до цього питання запровадити дієвіші інструменти захисту нашого інформаційного простору. Як шодо таких "українських" каналів як "Інтер", так і щодо російських телеканалів, публічна трансляція яких (зокрема в готелях і закладах харчування) має бути повністю заборонена.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ганна ГОПКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости