MENU

Тимошенко: Місце України – в об’єднаній Європі

1581 0

Усі світлини – UAInfo

У Києві триває робота Всеукраїнського форуму "Новий курс України". Учасниками заходу за ініціативи лідерки ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко стали близько двох тисяч експертів, фахівців, відповідальних лідерів, представників громадянського суспільства, бізнесу, медіа, політичних діячів і міжнародних партнерів, які спільно шукають відповіді на головні виклики сьогодення.

Мета форуму – розробити стратегічну програму "Новий курс України", завдяки якій Україна стане сильною, незалежною та європейською країною, де кожен зможе реалізувати свої можливості.

Як повідомляє з місця подій спеціальний кореспондент UAInfo, Тимошенко наголосила на тому, що майбутнє України вбачає в в об’єднаній Європі.

Читайте також: В Україні є велика суспільна потреба у тому, щоб наступна кампанія по виборах Президента стала змаганням стратегічних ідей розвитку України – Саакян

"Я бачу Україну частиною європейської західної цивілізації, повноправним членом Європейського союзу й НАТО. Я робитиму все для того, щоб наблизити цей історичний момент", – наголосила політик.

Вона нагадала, що Україні відмовлено у праві на виконання плану дій щодо членства в НАТО у квітні 2008 року на саміті НАТО в Бухаресті.

"Тоді я як прем‘єр-міністр особисто підписала звернення до НАТО щодо початку процедури нашого вступу. І нам пообіцяли, що вступ буде, але десь у майбутньому. Ми в це віримо, розуміючи, що це наша справжня успішність в ЄС і наша справжня безпека в євроатлантичному альянсі", – переконана політик.

Вона також звернула увагу на заяви європейських партнерів про те, що двері до ЄС не відчинені й не зачинені: "Це, погодьтесь, якийсь дивний стан дверей".

Читайте також: "Матриця" і "Аватар": Юлія Тимошенко наочно пояснила, в чиїх інтересах влада знищує вітчизняну економіку

На її переконання, Україна – одна з найбільших європейських країн – "не може чекати на відчинення дверей, стоячи на зупинці десятки років, перебуваїчи у війні, у крайній бідності, в корупції та економічній деградації".

"Треба нам усім українцям нарешті зрозуміти, що в цьому жорсткому конкурентному глобальному світі, щоб вистояти, ми повинні покладатися лише на свої сили, ресурси, на свої підприємства, на свій народ. Я вірю, що саме такий шлях для нас є відкритим і єдино можливим", – заявила Юлія Тимошенко.

Парламентарій також зазначила, що сильна впливова Україна в світі нікому не потрібна, окрім нас самих: "У цій важкій роботі, у цій важкій глобальній боротьбі у нас є лише одна надійна зброя, один найважливіший ресурс – це інтелект нашої нації".

"Ще є шанс осмислити всі виклики, які повстали перед нашим народом та прокласти правильний шлях до миру, до успішного заможного життя. Ось чому ми зібралися сьогодні на цьому Форумі на непартійній основі", – розповіла Тимошенко.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини