MENU

Томенко: Місцеві чиновники змушують рекламні кампанії під соцрекламу розміщати не лише портрети Порошенка, а і його дружини

1336 0

Ярмарка марнославства або як навчити політиків любити Україну до глибини кишені.

Вже місяць в нашій рідній країні триває "середньовічне" змагання політиків – "Хто красивіший і багатший", тобто, хто більше розмістить по Україні своїх портретів на носіях зовнішньої реклами.

Якщо раніше багатотисячна (по кількості носіїв) рекламна кампанія Тарути й К. виглядала недосяжною, то нині, типу соціальна реклама Порошенка "Зробили разом", де президент у різний спосіб намагається вилізти з карти України, виходить на перше місце.

Читайте також: Признак политической импотенции, кризиса идей и смыслов – эксперт про билборды Порошенко

"Політичну скромність" сім"ї Порошенків якби підкреслює зовнішня реклама дружини Порошенка зі школярами під гаслом "соціальні ініціативи Марини Порошенко".

І це точно "перемога", бо вперше в історії незалежної України місцеві чиновники змушують рекламні кампанії під соціальну рекламу розміщати не лише портрети Порошенка, а й дружини Порошенка!

Про інші партії та їхні фінансові інвестиці у свою рекламу на ТБ, радіо чи інеті тут не згадую.

Натомість, вірю, що в Україні стане модним змагання політиків і бізнесменів у щоденному патріотизмі та меценатстві – в українську освіту, культуру, науку, спорт, охорону здоров'я чи екологію...

Читайте також: Як Порошенко планує перемогти на виборах

Бо справжня любов до України – це не гасла на власних бігмордах чи заяви за гроші на ТБ, це – щодення праця в інтересах людей і любов до рідної України до глибини власної кишені. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Микола ТОМЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини