Визначено переможця конкурсу "Бренд "Україна". ФОТО, ВІДЕО
Народне голосування у соцмережах визначило переможця конкурсу "Бренд Україна".
161 учасник надіслав свої пропозиції на конкурс "Бренд "Україна", який проводили ГО "Платформа громадянських ініціатив" у партнерстві із ГО "Інститут свободи слова". Сьогодні, 5 липня, організатори конкурсу оголосили ім’я переможця. Ним став Володимир Глущенко.
"Сьогодні ми маємо честь привітати переможця відкритого конкурсу "Бренд "Україна", на меті якого було розробити альтернативний логотип, який покликаний популяризувати Україну, ставши візуальною карткою в різних проектах не лише в Україні, а й у світі", – зазначила голова ГО "Платформа громадянських ініціатив" Наталія Федорчук.
Організатори переконані, що робота дизайнера буде підтримана небайдужими українцями, які роблять свій внесок у створення позитивного іміджу Батьківщини, і залучатимуть логотип-переможець до своїх проектів.
Читайте також: "Існують тисячі варіантів, які змогли б краще показати суть української держави", – організатори конкурсу на кращий лого України
"Дякуємо, Володимире, за те, що створили дійсно класний знак, який українці визнали найкращим. Голосування проходило у соцмережах, як ми і обіцяли на нашій прес-конференції, тому оцінити роботу дизайнерів міг кожен. Ми вдячні всім учасникам, які надсилали нам свої роботи та проявляли інтерес до конкурсу", – привітав переможця головний редактор інтернет-видання UAINFO Сергій Палєха.
Організатори конкурсу також поділилися майбутніми планами щодо логотипу.
"У нас є проект Ukraine as seen by teens, в якому ми розповідаємо про Україну очима молоді. Тепер ми зможемо просувати свої відеоролики під вашим лого і це круто! Я показувала варіанти логотипів своїм одноліткам і вони одразу обирали саме Ваш варіант!", – поділилася враженнями співавторка проекту Ukraine as seen by teens Анастасія Зарічна.
Читайте також: Конкурс "Бренд "Україна": обираємо найкращий логотип. ОНЛАЙН-ГОЛОСУВАННЯ
Кореспонденту UAINFO автор знаку Володимир Глущенко розповів, що завжди хотів створити те, що сподобається людям.
"Про конкурс я дізнався випадкого, але дуже захотілося зробити щось для людей, для України. Цим знаком я передав те, що відчував. Мені не хотілося бачити Україну "шароварною", із минулого. Хочеться бачити символом країни щось нове, техногенне, але не відходячи від народних традицій. Цей знак показує, як ми, всі люди, по одинці формуємо нашу націю, нашу Україну", – зазначив автор.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки