MENU

Україна – це не корупція! Україна – це її молодь! ВІДЕО

3623 0

Випускники 2017 року за підтримки ГО "Інститут свободи слова" та ВО "Платформа громадянських ініціатив" презентували англомовний кліп про сучасну Україну. Вони представили сучасну Україну такою, якою її бачать підлітки, оскільки, за їх словами, для них важливо аби Батьківщина та її роль у світовій історії стали відомі молодшому поколінню всього світу.

Цей 12-хвилинний відеоролик, відзнятий за ініціативи та сценарієм випускників 2017 року покликаний доповнити уявлення міжнародної молоді про Україну та її сучасне покоління.

Ініціатори прагнуть спонукати однолітків Європи, Канади, Америки, Австралії та інших країн дізнаватися більше про Україну, і сподіваються, що завдяки цьому відео їх мета стала на крок ближче.

"Ми хочемо, щоб кожен, хто ще не знайомий із Україною, після перегляду зайшов у Google та набрав слово "Ukraine", бажаючи ще більше дізнатися про нашу Батьківщину. А ще краще, спланував провести свої студентські канікули в Україні. А ті, хто вже знайомі з нашою країною, просто пересвідчилися і промовили: "О, це українці! Вони такі ж класні, як і ми! Але скільки ще цікавого ми про них не знаємо!", – говорять про свою роботу випускники.

Громадські організації ВО "Платформа громадянських ініціатив" та "Інститут свободи слова" сподіваються, що ця ініціатива молоді буде підтримана державними структурами, які використають цей ролик у своїх комунікаціях, і стане поштовхом для посилення туристичної привабливості України, особливо для молодого покоління світу.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини