MENU

"Бюджет, який розподілятиметься на аграрний сектор, йтиме і на сімейні ферми", – Івченко

1376 0

Сьогодні було підтримано низку законопроектів, які захищають інтереси українського аграрного сектору.

Про це в кулуарах Верховної Ради повідомив народний депутат фракції Вадим Івченко, підсумовуючи «аграрний день» у парламенті.

Зокрема, сьогодні депутати «Батьківщини» підтримали важливі законопроекти:

– №8450 про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів – за основу;

– «органічний» законопроект №5448д – у другому читанні та в цілому;

– №6490 щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств – у другому читанні та в цілому;

– №6049д, який удосконалює правила землекористування та допоможе запобігати рейдерству і сприятиме стимулюванню зрошення в Україні – у другому читанні та в цілому;

Читайте також: Газові Бермуди: як влада затягує українців у боргову пастку

 

– №8121 щодо протидії рейдерству – за основу.

Вадим Івченко наголосив: один з найважливіших законопроектів, який проголосували, – №6490. Він внормовує питання створення сімейних фермерських господарств.

«Господарства отримали статус сільгосптоваровиробника. Люди, які реєструватимуться як сімейна ферма, матимуть статус. Держава сплачуватиме за них єдиний соціальний внесок у Пенсійний фонд, отже вони з першого дня реєстраціях отримуватимуть пенсійний стаж. А також на цих людей поширюватиметься державна підтримка. Тобто бюджет, який розподілятиметься на аграрний сектор, йтиме і на сімейні ферми», – пояснив політик.

Також він назвав важливими закони щодо упорядкування земельних відносин та щодо органічної продукції.

Читайте також: Влада дбає тільки про олігархів

«У світі від України очікують органічної продукції. Сьогодні в нас 400 000 га землі вже під органікою і 60 млн дол. в обороті в органічному бізнесі. Нагадаю, що в США 43% продукції виробляють як органічну, в Німеччині — 13% , у Франції — 8. Наш ринок тільки стає на рейки і наш 1% вже почав стрімко зростати», – зауважив народний депутат.

Вадим Івченко нагадав, що навесні «Батьківщина» підписала з аграріями Всеукраїнський меморандум щодо нового аграрного курсу України.

«Ми чітко виконує взяті на себе зобов’язання. Ми відстоюємо інтереси аграрного бізнесу, інтереси українського селянства та розвиток сільських територій. І ухвалені сьогодні законопроекти – у рамках цього меморандуму», – підсумував представник «Батьківщини».

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости