MENU

Як вберегти дитину від травм на дитячому майданчику

1360 0

У дитинстві ми безстрашні, сміливі та готові до найнебезпечніших пригод. І часто ці пригоди починаються на дитячому майданчику. Щоби всі вони мали хороший кінець та приносили дітям лише користь – підготували поради, як знизити до мінімуму ризики травмуватися на майданчику і коли слід звертатися до лікаря.

Скільки б років не було дитині стежте, щоби вона користувалась ігровими конструкціями лише відповідно до віку та за призначенням – це перше правило безпеки.

Намагайтеся обирати ті майданчики, де є м’яке покриття (пісок, штучний газон, спеціальна стружка тощо).

Обов’язково оглядайте стан конструкцій та гойдалок, щоб упевнитися, що немає небезпечних пошкоджень, відламаних деталей тощо.

Читайте також: Як виховати "одного на мільйон", а не "одного з мільйонів"

Переконайтеся, що захисні опори, поручні та відповідні конструкції надійно прикріплені й дитина не може впасти, наприклад, з гойдалки.

Також огляньте територію та переконайтеся, що немає предметів, за які дитина може перечепитися під час гри – великих каменів, гілок тощо.

Травми на дитячих майданчиках – це найчастіше черепно-мозкові травми, переломи, пошкодження внутрішніх органів внаслідок падіння або сильного удару.

Струс головного мозку є найпоширенішим типом травми в цій категорії. Як правило, симптоми струсу з'являються одразу після травмування. Однак, інколи деякі симптоми можуть розвиватися лише через декілька годин або й днів. Тому батькам слід спостерігати за станом дитини та будь-якими змінами впродовж кількох днів після отримання нею травми.

Основні симптоми при струсі мозку:

Уляна СУПРУН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини