MENU

Історія про те, як шахраї заробляють на наївних пенсіонерах

1405 0

Обережненько! Шахрайчики! Беруть не багато, всього 400 грн, але з пенсіонерів.

Ходили з мамою кав'ярню, та до нас приєдналася мамина подружка, Авєр'янівна. Сіла вона за століка та як почне розказувать! Вопщєм, на вулиці її зустріла жіночка, трохи за 40, представилася, що вона з благодійного фонду Ріната Ахметова, стала питати, чи допомагають їй діти, те се і, сама Авєр'янівна, каже, афігєла, що вже цю фондовичку впустила до себе додому.

Читайте також: Головні причини нашої бідності і неуспішності

А тій тіки дай, вона вже по кімнатах походила, пороздивилась, де що стоїть. І вже дає бамагу та олівець, каже, пиши заяву, на фонд, пиши, що діти тебе не доглядають, бідну, а ми тобі видамо ось просто зараз матеріальну допомогу – ні мала, ні многаа, а саме 4100 грн, але в мене всі гроші по пицот, то давайте, дорогенька, 400 грн!

Тільки швидше, бо в мене вдома молокоубіжало! А Авєр'янівна не тим ликом шита – каже: "Надеька, ні мєлачісь", тіпа, давай 4000, а сотняга тобі за бєгатню! А та: нє, нам такнє можна, нас правєряют, а сама вже носом у гаманець – а там і точно, гривень тридцять, не більше...

Читайте також: Телефонное мошенничество с тяжелыми последствиями

Ну, пошарілась ще пару мінут та ушилась. То сиділа Авєр'янівна, головою хитала "як так"... Каже, потім подзвонила у поліцію, питала, чи справді працює той фонд у Василькові... От наївні пенсіонери... То ви сусідам перекажіть! Бо хтось точна ж "решту з п'ятисот" знайде, от як піть дать!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Marysha MASRYSHA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини