Динамо виграло Суперкубок України

2650 0

В Одесі завершився матч за Суперкубок України-2018 з футболу. Київське "Динамо" обіграло донецький "Шахтар" з рахунком 1: 0 і стала володарем трофея.

Незважаючи на ряд втрачених можливостей "Шахтарем" можливостей на перших хвилинах, саме "Динамо" вийшло вперед у першому таймі, – повідомляє УНІАН.

"Біло-сині" скористалися помилкою Андрія П'ятова, відібрали у голкіпера м'яч, Буяльський відправив м'яч у ворота. 1: 0.

"Шахтар", який виступав експериментальним складом, частіше володів м'ячем, однак так і не зміг втілити свої дії в по-справжньому гольові моменти.

Поєдинок завершився сутичкою гравців двох команд, в результаті по одному футболісту "Динамо" і "Шахтаря" були видалені.

"Динамо" в 7-й раз виграло Суперкубок України, у гірників залишилося 8 титулів в цьому турнірі.

Шахтар – Динамо 0: 1.

Гол: Буяльський, 18.

Шахтар: Пятов – Данченко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі  Степаненко, Патрік – Марлос, Коваленко (Тотовіцкій, 68), Фернандо (Болбат, 71) – Мораес.

Динамо: Бойко – Морозюк, Бурда, Кадар, Кендзьора  Буяльський (Сидорчук, 77), Шепелев – Циганков, Че Че (Гармаш, 46 (Шапаренко, 72)), Вербич – Бесєдін.

Попередження: Данченко, Фернандо, Мораес, Тотовіцкій – Бурда, Шепелев, Кадар, Бойко, Кендзера. На 90 + 6 хвилині були видалені Ісмаїлі і Микита Бурда (обидва – неспортивну поведінку).