Україна здобула перше золото на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

2521 0

23-річний українець Мар'ян Закальницький виграв перше золото на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що проходить у Берліні. Українець став найсильнішим на дистанції 50 кілометрів по спортивній ходьбі.

Про це повідомляє у Facebook прес-служба Національного олімпійського комітету.

Мар'ян Закальницький перебував у групі переслідувачів по ходу першої половини дистанції, але потім приблизно на 30-му кілометрі зробив вражаючий ривок, вийшов у лідери і почав відриватися.

Надалі Закальницький не підпустив конкурентів і навіть збільшив відрив. У підсумку, саме він і став чемпіоном Європи.

Мар'ян став першим чемпіоном Європи з легкої атлетики в 2018 році. Раніше він ніколи не брав медалей на великих міжнародних змаганнях. Крім цього, це перша медаль в історії України у спортивній ходьбі на 50 км.