MENU

Павловський: Широко розпіарена "реформа Гройсмана-Реви" – обман людей, загорнутий у красивий фантик "Рошену"

1149 0

Андрій Павловський

Результатом революції гідності, на жаль, не стало гідне життя українців.

Безробітна молодь емігрує закордон, літні люди ледь виживають на мізерні пенсії, інваліди не отримують належної допомоги. В когорті незахищених чорнобильці, афганці і навіть ветерани АТО. Задоволені лише представники влади з їх шаленими зарплатами і преміями, прибутковим бізнесом і відпустками на Мальдівах.

Про це народний депутат попередніх скликань, секретар парламентського комітету з питань соціальної політики, член політради партії "Батьківщина" Андрій Павловський розповів в ексклюзивному інтерв’ю інтернет-виданню ВЕРОЯТНО.

Він зауважив, що вижити на мінімальну пенсію в 1435 гривень практично неможливо, а таку в Україні отримують більше 5 мільйонів громадян. Хоча тим, хто має трохи більшу пенсію — 2-3 тисячі гривень теж сутужно.

Читайте також: Сергій Міщенко: Гройсман пенсійною реформою спонсорує "ДНР" та "ЛНР"

"І це непрямо підтверджує навіть Мінсоцполітики, яке щомісячно в поточних споживчих цінах розраховує так званий фактичний прожитковий мінімум для непрацездатних. За липень він становив більше 2744 гривень. Тобто, реальний прожитковий мінімум в 1,9 рази більший, ніж прожитковий мінімум, закладений в проекті держбюджету на 2019 рік", – зазначив Павловський.

Експерт вважає, що широко розпіарена так звана "реформа Гройсмана-Реви", якщо казати відверто, – обман людей, загорнутий у красивий фантик "Рошену".

"Якби влада дійсно хотіла потурбуватись про пенсіонерів, то вона мала би виконувати чинні закони про індексацію та осучаснення пенсій. Тоді мінімальна пенсія сьогодні становила б понад 2600 гривень, а середня —  близько 4500 гривень. Але цього не було зроблено жодного разу за часів правління Порошенка. Таким чином, через невиконання законів, влада фактично позбавила кожного пенсіонера тисяч невиплачених гривень", – додав він.

Читайте також: Рябчин: Міністр соціальної політики Рева має піти

Мінімальна зарплата повинна бути не меншою, ніж 5 тисяч гривень. І це реальні показники, які відповідають споживчим цінам на сьогодні, вважає Павловський.

Експерт звернув увагу, що на фоні мінімальної пенсії пенсії суддів, банкірів, депутатів у десятки тисяч гривень виглядають знущанням.

"Найбільшу пенсію отримують колишні високопосадовці. Ті ж судді, прокурори. Наприклад, судді самі собі встановлюють заробітні плати по 300-400 тисяч гривень. Йдеться про вищі судові інстанції. Міністри – за 100 тисяч гривень. Наприклад, міністр соціальної політики Рева отримав за липень 143 тисяч гривень. Його заступники ще більше отримали", – навів приклад Павловський.

Він нагадав кричущий випадок, коли керівництво державної монополії НАК "Нафтогаз Україна", той же Коболєв отримує заробітну плату під 2 мільйони гривень.

"Це ж астрономія. При цьому йому цього мало, він виписує собі премію в десятки мільйонів гривень за результатами року і ще цього мало. Ми знаємо останній випадок, нібито з виграних в Стокгольмському арбітражі справ, керівництво НАК "Нафтогаз" виписало собі 46 мільйонів доларів премії. При чому сам Коболєв з них отримав 7 мільйонів. Порівняйте ці нафтогазівські зарплати, премії і мінімальну пенсію 1435 гривень", – сказав Павловський.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини