MENU

Результати роботи економіки України та бюджетні надходження за серпень. ІНФОГРАФІКА

1009 0

Митниця встановила рекорд по збору, місцеві бюджети отримали рекордні надходження, Бюджет невиконаний через неузгодженість по прибутку від НБУ.

1. В серпні митниця зібрала рекордну суму за всю історію України – 30,4 млрд грн. Після запровадження "війни з контрабандою" митниця другий місяць поспіль перевиконує план, при цьому курс гривні в серпні був значно вище, ніж закладений в бюджет. Але масова контрабанда як йшла, так і йде.

2. Податкова зібрала 45,1 млрд грн, це +3,6 млрд грн або +8,76% до серпня минулого року, план перевиконано на 0,7 млрд грн або +1,58%.

Читайте також: Економічна ситуація в Україні справді складна

3. В цілому ДФСУ (податкова+митниця) перевиконала план надходжень на 1,7 млрд грн в серпні або +2,27%. 

4. Надходженнями ЄСВ продовжує перевиконувати плани завдяки приросту офіційних зарплат: в серпні зібрано 18,3 млрд грн, це +3,8 млрд грн або +25,79% до серпня минулого року.

5. Місцеві бюджети зібрали рекордну суму і перевиконали плани надходжень. В серпні їм надійшло 22,6 млрд грн, це +3,1 млрд грн або + 15,44% до серпня минулого року або +3,5 млрд грн або + 18,21% до плану.

Читайте також: Експерт: Економічне зростання в Україні – це міф, джерел зростання надходжень до бюджету нема

6. Але при цьому план по надходженням в Бюджет в серпні виконано лише на 97,11% або -2,8 млрд грн до плану, головна причина невиконання це неузгодженість по прибутку НБУ. В Бюджет 2018 року було закладено перерахування прибутку НБУ в розмірі 50,5 млрд грн, Рада НБУ затвердила перерахування в розмірі 44,6 млрд грн. Відповідно по плану в серпні 2018 року Бюджет мав отримати 12,5 млрд грн, а надійшли останні 6,6 млрд грн від НБУ.

7. Невиконання плану надходжень до Бюджету за період січень-серпень тепер вже становить 19 млрд грн.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Володимир КОМПАНІЄЦЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини