MENU

Президент паралізував судову систему – Лещенко

1704 0

Коли нашому шановному Петру Олексійовичу треба похвалитися досягненнями свого першого терміну, чи не найчастіше він пригадує судову реформу. Особливо активно він "продає" її закордоном. Насправді ж Порошенко паралізував судову систему, виторговуючи особисту відданість з боку служителів Феміди.

В Україні населення цілої області не має доступу до будь-якого, навіть корумпованого правосуддя! Його немає в принципі - майже 20 районних судів сьогодні не працюють. Причина – у суддів закінчилися 5-річний термін повноважень, а Порошенко, маючи на руках всі подання, їх не призначає. Елементарні питання, як то розтин померлого перед похованням, що можна вирішити лише в судовому порядку, перетворюють життя громадян на справжнє пекло.

Читайте також: Судова реформа. Яким буде нове правосуддя в Україні

Криза торкнулася навіть столичних судів. Дійшло до того, що на кінець 2017 року у Подільському суді "авторозподіл" справ здійснювався на одного суддю. Оце справжня "судова реформа", а не той темник, який подорожує з одного виступу господаря Банкової в інший. Присяга на вірність – ось що цікавить Порошенка ще з часів роботи секретарем РНБО, коли ці повноваження незаконно прилаштували до його парафії.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Сергій ЛЕЩЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини