MENU

"Хамство та некомпетентність нікого вже і не дивують вопщє", – блогерка про лайку Барни

4782 0

Народний депутат Олег Барна. Фото - www.facebook.com/Oleg.Barna.Official

"На**й пішов бігом" – можна було б подумати, що слова вирвані з контексту якогось п'яного з'ясування стосунків алкашів в підворотні, а ж ні, цитата українського законотворця у стінах парламенту, мова, якою депутат ( кимось же ж обраний. Привіт, сонячне Тернопілля!) відповідав на цілком адекватні запитання репортера...

Хоч би, к*рва, синьо-жовтий прапорець зняв з маринарки. Подумалося, треба подивитися, хто такий. Заходжу на сторінку, а там суцільні вишиванки, молитви за матір, фотки біля церкви (в церкві, збоку церкви, вздовж і впоперек церкви), а ще атовці (цю тему, й поготів, лише дуже ліниві не юзають). Вельми різні думки викликало.

Ще цікаво було знайти, хто радник цього депутата – галерист, підприємець, колекціонер і вопше))))))))) Oksana Shyshyna, ти будеш люто реготати, I promise!)

Читайте також: Барна обматюкав журналіста після питання про кнопкодавство. ВІДЕО

Ніякої моралі в цій історії немає. Просто, ржачно, дуже сумно і ржачно з того, що є, все-таки річ, в якій яник не зовсім помилився. Коли побутують напівкультура, напіввіра, напівпатріотизм, напівпорядність і в цілому, будь-які чесноти, якими ми так пишаємося як питомо українськими, якими кічимося за кожної нагоди, носять характер поверхневий, атрибутивний, нічого дивного, що нами керують такі мудаки.

Пафос, некритичність і невибагливість (щодо себе, споживання, довколишнього середовища, загалом) стали якоюсь універсальною призмою світосприйняття.

Хамство та некомпетентність нікого вже і не дивують вопщє. Навіть (а може, особливо) від осіб, які в певний, нехай і винятково формальний, спосіб задають тон цій державі. Переконана, що багатьох здивує навіть моє здивування. Мовляв: а що такого.

Читайте також: Політолог: Поведінка Барни свідчить про те, що наші політики малоосвічені та малокультурні

Коли мешкаєш закордоном, то речі, на які раніше б не звернула увагу, стають наразі дуже видимими, починає подразнювати те, що раніше ковтала щодня разом з мільйонами інших людей, мовчки. Шкура, загартовона і загрубіла впродовж років у вітчизняних реаліях на еміграції злазить, вона там не потрібна і українська дійсність починає відчуватися болісно, боляче, інтенсивніше, ніж будь коли до того. 

Таке, вранішнє.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Устина СТЕФАНЮК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини