MENU

Громадська організація ВО "Платформа громадянських ініціатив" створила черговий  пізнавальний проект

2218 0

За результатами опитування, проведеного ГО, друга за розмірами країна Європи з тисячолітньою історією залишається маловідомою не лише в світі, а й серед самих українців.

Автори проекту вирішили доповнити стереотипні асоціації українців культурними надбаннями, науковими відкриттями, світовими досягненнями нації відкритих, щирих та талановитих людей.

"Ми віримо, що ставши учасником проекту "UKRAINE NOW AND FOREVER", кожен  матиме бажання поділитися із друзями новими знаннями про внесок українців і розвиток світової цивілізації", – говорить Катерина Нестеренко, один із розробників питань вікторини.

Три переможці, пройшовши найшвидше конкурс-тест і надавши найбільшу кількість правильних відповідей, отримають приз-подорож Україною; тридцять найкращих – сертифікати лауреатів. Ще десять фірмових футболок проекту буде розіграно серед 100 кращих учасників шляхом лотереї.

"Впевнені – чергове знайомство з Україною стане для Вас яскравим враженням, яким захочеться поділитися із друзями, залучивши їх до проходження тесту. Працюючи над питаннями проекту, ми не лише підняли свою обізнаність, а й знайшли стільки цікавих фактів про Батьківщину, які зміцнили нашу гордість за націю, частиною якої ми є", – Анастасія Зарічна.

Проект "Ukraine now and forever" не містить жодної реклами, не фінансується грантодавцями та знаходиться поза політикою. Будемо вдячні ЗМІ, громадським організаціям, лідерам думок, сучасним відом українцям, які стануть учасниками проекту сприятимуть популяризації проекту і сприятимуть поширюванню інформації про нього", – Наталія Федорчук, голова правління ГО.

Цей проект створений українцями про українців і для українців!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAforever.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини