MENU

Треба поколінь 15, щоб у держави з'явився власний Макрон – політолог

1246 0

Випадково побачив минулорічну статтю на французькому ресурсі "La généalogie des stars" щодо предків Макрона "Les ancêtres d’Emmanuel Macron". Її опублікували в березні 2017-го, ще перед квітневими виборами – тобто, французьким виборцям критично важливо знати, людину з яким корінням їм пропонують обрати. 

Читайте також: Країна багатьох "постів": минуле визначає наше сьогодення

В статті дрібниці: "Дід Еманюеля [по батькові] ...народився недалеко від Ам'єна в Корбí (Сомма) в 1920 році, і його предки жили переважно... у маленькому селі Отí. Тут селились всі предки Макрона аж до десятого покоління, до Франсуа Макрона, котрий мешкав у 1624 році". Далі – розповідь про предків мами до 1385 року. Автор Фредерік Тебо докопався навіть до недоведеного, але можливого кузінажу між Макроном і Олландом, десь так від кінця 17-го сторіччя. 

Читайте також: В'ятрович: Спочатку імперії крадуть минуле, потім загарбують територію

Я власне до чого: щоб у держави з'явився отакий Макрон, "юний геній" одразу в кількох сферах, гнучкий політик і зважений державний діяч, треба поколінь так 15. Ну, можна 10. Лікарів, вчених, землевласників... Але без шансів розраховувати, що гідного державного діяча народять і виховають партійні чи комсомольські бюрократи, дрібніші чи крупні совкові корупціонери, або це краще – гебісти.

Україні доведеться змиритись, що не вдасться отримати щось толкове ще років 50: хіба онуки нинішніх українців вже матимуть достатній фундамент, щоб збудувати особистість гідного масштабу.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олексій ГОЛОБУЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини