MENU

Прокуратура відібрала у компанії Володимира Кличка ділянку на Подолі у Києві

3347 1

Господарський суд Києва зобов’язав ТОВ Віт-Плюс, кінцевим власником якої є брат мера Києва Володимир Кличко, повернути Київраді земельну ділянку на Подолі по вул. Боричів Тік, 29.

Про це повідомляє Судовий репортер з посиланням на рішення суду.

У повідомленні сказано, що договір ділянки площею 0,11 га підписали у 2007 році. Компанія отримала землю під будівництво, експлуатацію та обслуговування готельного комплексу з паркінгом та об’єктами соціально-культурного і побутово-офісного призначення. Віт-Плюс зобов’язалась завершити будівництво протягом 3 років з моменту реєстрації договору оренди (2008 р.).

Читайте також: Реформа идёт зигзагами, как и в других сферах, а феодалы из ЖКХ норовят установить бандитские правила

У червні 2018 року Департамент земельних ресурсів Київради обстежив ділянку і виявив, що вона частково огороджена парканом, вільна від забудови, не охороняється і компанією не використовується. Виконання будівельних робіт на ділянці не було виявлено.

Тоді заступник керівника прокуратури Подільського району подав позов про розірвання договору оренди у зв’язку з порушенням фірмою своїх зобов’язань щодо забудови ділянки.

Компанія цих обставин не заперечувала, проте вважає, що було пропущено строк позовної давності, оскільки про порушення умов договору було відомо понад 7 років.

Читайте також: Відміна мораторію на вилучення у громадян квартир за борги явно не випадково прийнята за день до підвищення ціни на газ

Суд встановив, що саме Київська міська рада, як орендодавець, мала здійснювати контроль за виконанням умов договору. Однак Київрада не надала жодних доказів, що протягом останніх 7 років як-небудь спонукала компанію виконувати договір. Також Київрада мала право розірвати договір в односторонньому порядку, але не зробила цього.

Суд вирішив, що нездійснення забудови  є триваючим правопорушенням, предмет захисту не обмежений у часі, тому строк позовної давності не пропущено.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини