MENU

"Потрібно діяти негайно", – Тимошенко запропонувала нову стратегію роботи з трудовою міграцією

3594 3

Катастрофічна трудова еміграція з України є наслідком глобалізації світової економіки та неефективної роботи влади. Саме тому, нашій державі потрібна дієва стратегія роботи із міграційними процесами та підтримки заробітчан.

Про це завила Юлія Тимошенко у викладеному на своїй сторінці у Facebook відео з нагоди Міжнародного дня мігрантів, пише Obozrevatel.

 

"В роботі закордоном немає нічого поганого. Але ж українці буквально тікають звідси, оскільки життя в Україні перетворилось на виживання. І нам потрібно діяти негайно. Я хочу чітко заявити, що після зміни влади, для тих українців, які вимушені були поїхати за кордон і працювати, будуть зняті всі податки на перерахування грошей, на направлення посилок для своїх родин в Україні", – заявила Юлія Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" також зауважила, що лише за офіційними даними українського МЗС, мільйон громадян залишив Україну за минулий рік, а ще три мільйони готові виїхати за межі країни найближчим часом. На переконання Юлії Тимошенко, така ситуація є неприпустимою для нормального розвитку держави і становить загрозу національній безпеці та самозбереженню нації. Саме тому політик підготувала унікальну для України стратегію боротьби із негативними міграційними процесами, детально викладену у стратегічному документі "Новий економічний курс".

Читайте також: Саакян: Я хочу, щоб в Україні люди повірили в те, що політика – це мистецтво неможливого

"За даними ООН від 2017 року, Україна увійшла в десятку країн з найбільш високими темпами скорочення населення. Якщо органи влади в Україні не забезпечать підвищення рівня і якості життя населення, покращення бізнесклімату і сприятливих умов для розвитку середнього і малого бізнесу, збільшення кількості робочих місць і необхідні соціальні гарантії, то міграційні потоки будуть зростати і країну чекає демографічна катастрофа. Дуже швидкими темпами поглиблюються депопуляція, масовий міграційний відтік населення, старіння нації, зростання смертності та зниження народжуваності. Якщо терміново не подолати ці тенденції, вони визначатимуть вкрай негативний демографічний середньостроковий прогноз для України", – йдеться в стратегії.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини