MENU

В Україну прийшов газовий інвестор: олігархи дуже невдоволені

5306 0

В Україну прийшов інвестор: 200 мільйонів доларів словацька компанія вкладе в Юзівське газове родовище. При тому 29% компанії належать власне державі Словаччина – а це вже означає, що ми цим контрактом на видобуток ще й зміцнили зв’язки зі стратегічним партнером у протистоянні Росії, а також в протидії російському впливу в ЄС і просуванню РФ небезпечних кремлівських проектах на кшталт "Північного потоку".

Читайте також: 2018: небольшие экономические итоги

Контракт укладено з компанією Nafta – найбільшою в Центральній Європі, зі 100-річним досвідом роботи у понад 3000 свердловин в Європі. Управління здійснюється компанією з холдингу з вартістю активів понад 12 мільярдів євро, в цілому холдинг включає півсотні компаній з Чехії, Словаччини, Італії, Німеччини, Великобританії, Польщі та Угорщини. Тобто, це не під тендер утворена шарашкіна контора з 10-ма доларами статутного капіталу, опосередковано належна котромусь олігарху. Це надійна фірма зі сталою позитивною репутацією.

Читайте також: Дефолтные последствия в Украине уже состоялись – экономист

Звісно, якраз олігархи дуже невдоволені, що родовище з потенційним видобутком в 1 мільярд кубометрів на рік пішло повз їхні руки. А ще паскудніше, що навіть Порошенка не вдасться звинуватити, що це він під себе через треті руки підгріб стільки газу. Коротше, розчарування по всіх фронтах.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олексій ГОЛОБУЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини