Краще не мати завищених очікувань від матеріально-технічної допомоги США – експерт
При всій повазі до колишнього посла США в Україні Джона Хербста, але контроль Демократичної партії над Палатою представників автоматично не означає майже нічого у питанні протидії РФ.
Читайте також: Voice of America: США активизируют исследования в области гиперзвукового оружия в ответ на действия России
Максимум, що можуть робити демократи в Палаті представників, – це більше контролювати адміністрацію Дональда Трампа через слухання чи спецкомісії для розслідувань. Навіть для схвалення санкцій треба голоси республіканців – якщо не в Палаті представників, то в Сенаті.
Проте, як показало опитування Pew Research Center недавно, – протидію РФ вважають пріорітетом лише 42% американців загалом. 32% республіканців і 52% демократів. При цьому і ті, і інші будуть свої дії в Конгресі коригувати, виходячи із того, як ті чи інші ініціативи посилюватимуть їх кандидатів в 2020 році.
По можливій матеріально-технічній допомозі я теж скептик. При всій повазі до США, але те, що було в 2014-2018 роках – це too little, too late. Більше мало політичне і психологічне, а не власне військове значення.
Читайте також: США создали артиллерийские системы, превосходящие российские аналоги
Після 2016 року роль саме матеріально-технічної допомоги США почала меншати. Зрештою, ВПК України буде забезпечувати наші потреби. То як із ПТРК чи БПЛА було.
А тому краще не мати завищених очікувань. Сподівання лише на себе, ЗСУ, ВПК.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки