Світоліна вийшла у чвертьфінал Australian Open

738 0

Українська тенісистка Еліна Світоліна вирвала перемогу у американки і вийшла у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Австралії.

Як повідомляється на офіційному сайті турніру, в Мельбурні в четвертому колі наша тенісистка перемогла 17-у ракетку світу Медісон Кіз зі США - 6:2, 1:6, 6:1.

Матч тривав годину і 35 хвилин.

Світоліна за 31-ну хвилину виграла перший сет (6:2), але програла в другому – 1:6 (за 24 хвилини). Третя партія стала вирішальною. Ключовим став гейм на подачі Світоліної при рахунку 1:1, який тривав близько 15 хвилин. Американка не використала 5 бреік-пойнтів. Світоліна, в свою чергу, не дуже впевнено подавала, але в підсумку вона зробила рахунок 2:1 на свою користь. Надалі вона двічі забрала подачу суперниці і успішно подала на матч. 6:1.

Відзначимо, що раніше Еліна двічі програвала американці Кіз. У 2015 році в Нью-Хейвені тенісистки не дограли матч до кінця через відмову українки продовжувати гру в другому сеті (поєдинок був зупинений за рахунку 6:7, 2:4), а в 2017 році на домашньому US Open Кіз здобула вже повноцінну перемогу – 7:6, 1:6, 6:4.

У чвертьфіналі Еліна зійдеться з переможницею пари Наомі Осака (Японія) – Анастасія Севастова (Латвія).