Українці здобули три медалі на ЄвроКубку з плавання, з них – два "золота"

2457 0

Українці завоювали три медалі в другий день змагань 21st Euro Meet, які проходять в Люксембурзі в 50-метровому басейні, і є першим етапом Кубка LEN (Європейської ліги плавання), повідомляє XSport.

Сергій Фролов після «золота» на дистанції 1500 метрів ще раз піднявся на вершину п'єдесталу, але на цей раз на 800 метрах вільним стилем з результатом 8:01.07.

Сергій Шевцов в перший день змагань зупинився на четвертому місці на 50 метрів батерфляєм, але вільним стилем зумів піднятися на п'єдестал і завоював «срібло», показавши час 22.40.

І ще одну медаль завоював Богдан Касьян на дистанції 50 метрів на спині, він показав результат 25.89 і фінішував другим.