MENU

Азаров зробив усе для економічної кризи в Україні. ІНФОГРАФІКА

2095 0

Подивився інтерв'ю втікача Миколи Азарова. В інтерв'ю колишній прем'єр безгрішний, і все за його правління було прекрасно. Буцімто і гроші у скарбниці були, й економіка росла.

Спочатку Азаров пройшовся по заявах, що пустий скарбницький рахунок одразу після його втечі – це фікція. Буцімто скарбницький рахунок просто такий і є – то в нього заходять кошти, то виходять. І нуль на ньому теж, мовляв, нормально.

Звісно, що це не нормально, коли в державній скарбниці немає солідного запасу коштів. Бо надходження в бюджет й витрати не є рівномірними. Для непоганого уряду добре мати хоча б один місяць майбутніх витрат як запас. Один пропущений платіж за відсотками із кредитів хоч на один день – це дефолт.

Зрештою, ніхто так голосно не плакав про "папєрідніків" і пустий скарбницький рахунок, як сам Азаров 2010 року:

Тоді під тиском фінансової кризи й потребою тратити гроші на вибори уряд Тимошенко й справді залишив Азарову пусту скарбницю. Так само, як і Азаров потім залишив її порожньою Арсенієві Яценюку.

Читайте також: Поцупити й набрехати: утеклий "міцний господарник" Азаров вірний своєму стилеві. ФОТОФАКТ

От тільки державна скарбниця стала порожньою за Азарова вже в кінці жовтня 2013 року! Тобто ще до Майдану!

Економічна криза відбулася б в Україні незалежно від революційних подій. І причина в масштабних крадіжках із державного бюджету так-званої "сім'ї", а також тотальному "віджимі" приватних бізнесів.

За часів Азарова економіка офіційно падала ще з початку 2012 року. Знову ж таки, це було ще до Майдану.

Державний бюджет фінансувався за рахунок динамічного накопичення нових боргів. Тільки за свого правління Азаров наростив державний борг на 33 млрд дол. (!).

Державний борг України, млрд дол.:

Тобто Азаров від імені кожного зайнятого та працівного українця позичив понад 2.000 дол.!

Читайте також: Портников: Янукович намагається догодити Путінові – ніщо інше його не цікавить

Тільки далеко не всі ці кошти йшли на соцвиплати населенню. Уряд щедро створював такі структури як ПАТ "Аграрний фонд", вливав туди мільярди, які згодом зникали разом із банками. У процесі цих масштабних крадіжок купували валюту, що спустошувало валютні резерви.

Валютні резерви України, млрд дол.:

Станом на жовтень 2013 року, з Майданом чи без, завдяки "Сім'ї" та Азарову нас чекала економічна криза. Падіння реального ВВП, порожня скарбниця, в якій не було грошей, аби заплатити платежі до кінця дня, валютні резерви, які швидко закінчувались. Все це було ще до перших протестів у Києві.

Ми були за лічені місяці від масштабної девальвації та дефолту. Тільки от того разу Азарову не вдалося би пояснити цю кризу порожньою скарбницею, яку йому лишила Тимошенко. Поспішна втеча дозволила Азарову уникнути публічної відповідальності за крах в економіці.

Спадок Азарова – це розграбована країна, створення всіх передумови для глибокої економічної кризи в державі, яка зустріла зовнішню агресію без грошей. Цілком можливо, що дії Азарова з банкрутства України, якраз і були частиною підготовчого плану до вторгнення російських військ на нашу територію.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Мар'ян ЗАБЛОЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини