MENU

Ніцой: Влада повинна була створити таку атмосферу і такі правила в країні, коли колаборація засуджується, а не підноситься в ранг

5487 1

І знову Євробачення. Починаю тихо ненавидіти владу.

Лише дурень скаже, що влада не впливає на процеси в країні.

Беремо культурний процес, пісенний конкурс національного рівня. За цієї влади є нормальною ситуація, коли зірками вважаюь колаборантів, коли у складі журі сидять колаборанти, коли на сцені національного відбору змагаються колаборанти, коли українці всотують у себе виступи колаборантів, вболівають за колаборантів, голосують за колаборантів, обирають колаборантів, доручають захищати честь України на пісенному фестивалі колаборантам.

Сука-влада сама колаборантська і створює тепличні умови в країні для інших колаборантів.

Читайте також: Чи можуть представляти Україну на Євробаченні артисти, які гастролюють в країні-агресорі: результати опитування UAINFO

Так, влада не повинна втурчатися у творчий процес. Я й не закликаю. Але влада повинна була створити таку атмосферу і такі правила В КРАЇНІ, коли колаборація засуджується, а не підноситься в ранг. Такі правила, коли колаборантів на цьому конкурсі в принципі не повинно бути. НЕ ПОВИННІ вони брати в ньому участь. ЗАСЬ. Двері таким зачинені. Їздите в рашку? ЗАСЬ до НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДБОРУ.

У мене питання до члена журі Данилка. Ви їздите в рашку на корпоративи? Ви поїдете в Дюсельдорф на московитський фестиваль "Песня года"? Мало їм рашки, вони яйця відкладають в інших країнах, що ви робите на їхній кладці яєць? Колаборуєте?

У мене питання до Анни і Марії, то чий Крим? ВАШ? А ваш - це чий, я перепрошую?

У мене питання до Марув, яка має гастрольний графік в рашці. Що ви там робите? Колаборуєте?

Чому нам нав'язують цю співачку в переможці українського відбору? Чому колаборантське журі, в тому числі Джамала, мовчить про колаборацію, натомість хвалить на всю країну колаборантку?

У всьому світі колаборація засуджується.

У мене питання до цієї козлячої влади, чому колабораційне Євробачення нав'язує українцям в переможці конкурсу колаборанта?

У мене питання до українців. У першому турі, поки ви гидливо кривили пики і не дивилися євробачення, Бо ви слухаєте Моцарта і Баха, Поки ви не голосуєте, якісь чмошники проголосували за вас і обрали колаборантку на перше місце.

Українці, ви можете виставляти якісь космічні вимоги, типу, нехай Україна не їде на Євробачення, але Україна на Євробачення ПОЇДЕ.

ПОЇДЕ показати Європі, яка Україна крута, які в нас є таланти і яке у нас неординарне унікальне сучасне мистецтво. Чого б то нам туди не їхати? Гроші економити? Кому? Черговому олігарху в кишеню?

Читайте також: Національний відбір на Євробачення-2019. Україна має три величезні ризики

Тож візьміть свої дупи в руки, посадіть себе перед телевізорами і проголосуйте за УКРАЇНЦЯ, а не колаборанта!

ПОЛАМАЙТЕ владі її плани привчити нас толерувати колаборацію і пускати колаборантів нам на голову!

Євробачення в суботу о 19.00 голосування після Євробачення всього 15 хвилин.

На цю гнилу владу сподівань нуль. А на вас сподіватися можна?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Лариса НІЦОЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини