MENU

Чому останні кадрові призначення Порошенка викликають лише насторогу

1735 1

За два тижні до завершення каденції президенти зазвичай не роблять перестановки кадрів. Найбільше, в чому вони проявляють активність, так це масові роздачі нагород та помилування.

Тут же президент робить пару призначень, які, ну, ніяк не знаходять логічного пояснення. У мене принаймні напрошуються два суперечливі висновки.

Читайте також: Віра у перемогу Порошенка слабне

Перший. Призначення наводять на думку про те, що П. Порошенко упевнений у своїй перемозі на другий термін, і це дає якусь перспективу для розв‘язання завдань, поставлених ним перед полковником Кривоносом. Ну, а для Є. Божка МЗС буде тихою заводдю, де він відсиджуватиметься він гніву, накликаного на себе на попередніх посадах.

Другий. Свідома підстава. Полковника Кривоноса, який набрався нахабства балотуватися на президента і відтак відтягти на себе «належні» Порошенкові голоси військовиків. І байдуже, що розумний командир на фронті важливіший, ніж у глибокому тилу. Ну, а що стосується Є. Божка - тут думайте, що хочете... А от той факт, що в.о. начальника ЗРУ став не просто одіозний, а прямо пов‘язаний з Росією Семочко, - це вже бомба під національну безпеку і оборону.

Порошенко завжди був слабак у доборі кадрів, а під кінець своєї каденції і взагалі...

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Володимир ІВАНЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини