MENU

З ким із іноземців одружувались у 2018 році у столиці

4547 0

Впродовж минулого року у Києві зареєстрували 3686 шлюбів із іноземцями.

Серед тих, з ким одружувались українці, були громадяни Сполучених Штатів Америки, Австралії, Азербайджану, Алжиру, Болгарії, Греції, Ефіопії, Зімбабве, Індонезії, Ірландії, Ірану, Пакистану, Канади, Данії, Іспанії, Норвегії, Марокко, Таїланду, Непалу, Швеції, Кувейту, Литви, Малайзії, Монголії, Білорусі, Гани, Гвінеї, Естонії, Еквадору, Мексики, Вірменії, Замбії, Індії, Грузії, Кіпру, Іраку, Кореї, Японії, Румунії, Туреччини, Бразилії та Нігерії.

Для реєстрації шлюбу молодята найчастіше обирали послугу «Шлюб за добу» та одружувались без місячного очікування, а просто в день подачі заяви. У минулому році таких пар було майже 2,5 тисячі.

Історії створення таких сімей різні, але найголовніше, що в їх основі лежить кохання! 

22 березня 2019 року укладають шлюб в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу» громадяни Французької Республіки Кньор Люк Жільта українка Діана. Перебуваючи у відрядженні у Франції наречена зустріла майбутнього чоловіка. Молоді люди закохалися один в одного, але процедура укладення шлюбу у Франції значно складніша, ніж в Україні. Але коханню немає перешкод.

Друг сім’ї, який проживає в Україні розповів нареченим про можливість зареєструвати шлюб на території України за скороченою процедурою, а саме в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу». Наречений одразу взяв квиток на літак та прилетів до України з чітким наміром одружитися. 20 березня 2019 року наречені подали заяву на державну реєстрацію шлюбу, а вже 22 березня 2019 року планують урочисто зареєструвати шлюб. Наречений Кньор Люк Жіль дуже здивований такими позитивними зрушеннями в Україні. Останні зміни в законодавстві наблизили Україну до європейських стандартів. Спрощена процедура реєстрації шлюбу приваблює всіх іноземців.

Читайте також: Блог з Луганська: кохання і шлюб по-новому

Також реєструються шлюби не тільки між українцями та громадянами інших держав, а й між іноземцями. 20 березня уклали шлюб в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу» громадяни Республіки Індія – Шарма Мохіт та Каур Прабхджіт. Вони обидва приїхали до України на навчання. Навчаючись на одному курсі, постійно перебуваючи разом в студентських аудиторіях, разом складаючи іспити, закохалися один в одного.

Протягом 2х років, вони зустрічалися. На 4 курсі наречені вирішили одружитися, але не захотіли чекати місяць. Наречені вирішили скористатися пілотним проектом «Шлюб за добу». Наречені готуються до пишного весілля у себе на батьківщині, але отримати документи про шлюб вони вирішили саме на території України. В подальшому мають намір проживати, працювати та народжувати дітей в України. Тому інтенсивно вивчають українську мову та культуру.

Нагадаю: при поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу жінка та чоловік пред’являють на посвідчення своєї особи паспорт або паспортний документ. Іноземці та особи без громадянства повинні пред’явити паспортний документ або документ, що посвідчує особу без громадянства заявника, та посвідку на постійне чи тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність перебування іноземця чи особи без громадянства на території України.

Для громадян України, які раніше перебували в шлюбі, необхідно подати документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу: свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо

Читайте також: Люди, які надихають, або Розповідь про іспанку, яка заради чоловіка вивчила українську мову

Важливо! Якщо документи громадян України, іноземців, осіб без громадянства, що є підставою для державної реєстрації шлюбу, складені іноземною мовою, то до них обов’язково додається переклад тексту українською мовою, вірність якого засвідчується дипломатичним представництвом або консульською установою України, посольством (консульством) держави, громадянином якої є іноземець (країни постійного проживання особи без громадянства), Міністерством закордонних справ, іншим відповідним органом цієї держави або нотаріусом.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Станіслав КУЦЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини