MENU

У чому полягає проблема спілкування з електоратом Зеленського

6509 4

Проблема спілкування з виборцями, які обирають Зеленського або ще якийсь подібний трешак, у тому, що їм неможливо донести певні аргументи внаслідок відсутності політичного, історичного, інформаційного досвіду.

Наприклад, історичних паралелей (бо людина майже не знає історії), політичної конфігурації за останні 20 років (бо людина не стежила за політикою і просто не знає динаміки того, як розвивалися певні політичні процеси).

Читайте також: Журналіст: Феномен Зеленського – це помста обивательської посередності

І виходить, що такий виборець чіпляється за якісь поверхневі скандальні речі без критичного мислення, не вміє між цим побудувати логічні зв'язки, й уся його політична реальність, на основі якої він робить вибір, – це просто неймовірне поєднання фейків, "зрад" у квадраті, брехні, вигадок і фантазій.

Наприклад така людина або її родичі завдяки безвізу їздять на заробітки в Європу, але не можуть скласти в своїй голові розуміння, звідки цей безвіз міг узятися. Або навіть не думають у той бік.

Наприклад, хочуть мати зміни в державі, але ніде не працюють і не сплачують жодної гривні податків.

Критикують людей, які заробили мільйони, але ніколи в житті не мали справи з тим, як працює не те що великий, а й навіть середній чи малий бізнес, і не припускають, що заробляти так можна, коли маєш клепку в голові. При цьому можуть лише говорити, що ці власники бізнесу в них щось украли.

Читайте також: На коліна "заради миру": на які поступки готові Зеленський і Ко

Я чесно кажу, що я не можу витримувати чемного спілкування в таких випадках і просто провалююсь у пряме звинувачення в тупості й невмінні мислити. Я не знаю, як працювати з такими людьми. Це можливо, але це довго. І ця справа може бути невдячна.

І я подумав, що, мабуть, виборче право в Україні варто було б давати тим, хто його заслужив: освітою, іспитами, рівнем внеску на користь державі.

При цьому я не критикую ідеологічного вибору людей, які цілеспрямовано обирають представників своєї політсили. Там можна не погоджуватися, але це цілеспрямований вибір. Не сліпий.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Богдан ГДАЛЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини