MENU

У Німеччині закрито останню хутрову ферму

1048 3

Організації захисту тварин по всьому світу святкують, в той час, як остання хутряна ферма в Німеччині назавжди закриває свої двері.

На цьому тижні в Європі є привід для радощів, після того, як останній фермер з хутряної ферми в Німеччині підтвердив, що він закрив свої двері назавжди. Колишня норкова ферма в Радені в якій розміщувалось до 4000 тварин у клітках, не могла продовжувати функціонування, після змін, що виникли внаслідок збільшення вимог в законах про добробут тварин. Місцеві групи захисників тварин протягом багатьох років ведуть агітацію за припинення вирощування хутра в країні.

У той час як Німеччина офіційно не заборонила вирощування тварин задля хутра, вона підвищувала стандарти добробуту тварин, необхідні для функціонування ферм з хутра в країні. Включаючи зменшення кількості тварин, яким дозволяється утримуватися в одній клітці одночасно, вимагаючи води, в якій тварини можуть плавати, та можливості сходження на грунт. Ці важливі зміни призвели до поступового закриття всіх хутряних ферм в країні, оскільки надання тваринам більш високої якості життя, просто позбавляє фінансового сенсу утримання тварин.

Читайте також: Сербія заборонила вбивати тварин для виробництва хутра

Німеччина приєдналася до ряду країн, в яких хутрове господарство вже або незабаром відійде у минуле. Заборона на  хутрові ферми набула чинності в Чехії в лютому цього року, а в 2018 році Норвегія, Бельгія і Люксембург оголосили про нелегальність вирощування хутрових тварин. Загалом, 14 країн Європи мають або часткові або повні заборони, і багато інших країн відмовляються від практики або запроваджують набагато жорсткіші правила.

Дикі тварини, такі як норки, по суті непридатні до життя в клітках, а це означає, що тим, хто утримується на хутрових фермах, відмовляють у базових свободах, таких як гра, плавання, гніздування та полювання. Багато з них з мають ментальні проблеми від життя в маленьких металевих коробках, деякі стають агресивними та нападають на сусідів по клітці. Ті, кого атакують, не можуть втекти від мук, як вони могли б зробити це в дикій природі. Канібалізм, травми, неліковані рани і психічні захворювання часто зустрічаються на фермах з хутра по всьому світу.

Читайте також: Лос-Анджелес: в шубах вход воспрещен

Наталія Панченко, зоозахисна організація “Відкриті Клітки” коментує: "Хутрові ферми – це жорстока практика, і ми не перестанемо вести агітацію, поки не закриється остання хутряна ферма в світі. Заборони впроваджуються по всій Європі, а шкуродерні швидко відходять в минуле. Ми не сумніваємося, що інші країни будуть приєднуватися до тенденції, як доміно. Україна є частиною цивілізованого світу, та ми вважаємо, що курс на гуманізацію просто необхідний для нашої країни. Нас надихає інтерес до цієї теми від громадян та мотивує продовжувати тиснути на владу".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини