MENU

Глава ЦВК: Зіпсований бюлетень – це не прояв позиції

791 5

За результатами дня голосування 31 березня майже чверть мільйона бюлетенів були визнані недійсними. Причиною цього стали, часом і незаконні, дії громадян. Бюлетені свідомо псували.

Але це не прояв позиції. Це, фактично, образа великої кількості людей: працівників "Поліграф комбінату "Україна", які працювали навіть уночі, щоб вчасно надрукувати і запакувати, людей, які розвозили бюлетені, зрештою, членів дільничних комісій, які ці бюлетені отримали, видавали, а потім і рахували. Це наші співвітчизники, часом, знайомі, родичі і друзі. Нагадаю також, що виготовлення бюлетенів відбувалося за кошт Державного бюджету, а це теж наші з вами гроші.

Читайте також: Що робити, аби у списку виборців до вас нікого "не підселили"

Не забувайте, що Законом "Про вибори Президента України" встановлено, що фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються. Тому дії деяких виборців, в тому числі і політиків, під час дня голосування 31 березня, коли у мережі публікувалися фото бюлетенів з їх вибором чи привселюдно демонструвалися бюлетені у ДВК – є порушенням таємниці голосування.

Читайте також: Чи справді не можна фотографувати бюлетень і робити селфі в кабінках?

Голосування чи не голосування за того чи іншого кандидата, прізвище якого є у виборчому бюлетені – це особисте рішення кожного. Якщо ви все-таки прийшли на дільницю, то не порушуйте закон, а обдумано зробіть свій вибір.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Тетяна СЛІПАЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини