MENU

Чому для деяких прошарків суспільства, права яких порушуються системно, набагато складніше відстоювати себе, ніж для ЛГБТ?

1555 11

Сьогодні певна частина моїх знайомих піде на Марш рівності, дехто із друзів повивішував аватарки-підтримки цього заходу. Я хочу звернутися до них. Бо – парадокс! – мої знайомі геї навряд чи відвідають цю подію.

Так, у нас в країні із правами людини проблема. І дійсно у цій сфері точно потрібна громадянська активність. Але чи не здається вам, що тут якийсь все-таки перекос?

У нас, попри те, що це слово стало вже мемом, але є цілий прошарок суспільства, який дійсно за межею зубожіння. Це люди похилого віку. Невже вони не мають права на гідне життя на схилі років? Зрештою права гідно померти? Але ні. В Україні бути старим страшно!

Читайте також: Що треба знати, якщо ви йдете на Марш рівності-2019

У нас люди, які потрапляють до в’язниці, фактично не мають шансів вийти звідти нормальними, тому що там просто ціла система працює на приниження їх гідності та позбавлення здоров’я. Та в нас і дотепер застосовують тортури! Вас це не жахає?

Але це ніби так, далеко, здається, вас не стосується. Гаразд, давайте про більш розповсюджену категорію громадян, ніж зеки. Це матері. У нас, наприклад, матір дитини, якій не виповнилося 3-х років, фактично позбавлена права на роботу. Бо їй нема куди діти ту дитину. В усьому світі існують садочки для дітей фактично з перших місяців життя. Але не в Україні. І не тільки це. Продовжувати можна нескінченно.

Ви можете сказати: «Ну, так хай вони також боряться!» Хай старі, зеки, матері… хто там, ще у нас нещасний? – також об’єднуються і відстоюють себе. Але в тому то і річ, що для тих прошарків суспільства, права яких порушуються системно, це набагато складніше, ніж для ЛГБТ!

Читайте також: Чому політизація теми ЛГБТ є шкідливою

Більшість представників ЛГБТ – це здорові бездітні люди (не всі, але більшість точно) середнього класу, які отримують на свої організації та івенти потужну підтримку закордонних інституцій. Ви точно впевнені, що їм потрібна ваша допомога?
Може, якщо у вас надлишок вільного часу і сплеск громадянської активності, варто озирнутися навколо і приділити свою безцінну увагу менш розпіареним речам?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ірина ГОЛУБ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини