MENU

Україна завоювала 51 медаль і стала третьою на II Європейських іграх в Мінську

764 0

У Мінську (Білорусь) завершилася змагальна програма II Європейських ігор.

Офіційно про це оголосять недільного вечора, 30 червня, в ході урочистої церемонії закриття Європейських ігор-2019 на головній спортивній арені Білорусі - мінському стадіоні "Динамо", повідомляє Укрінформ.

На II Європейських іграх, які проходили з 21 червня, було розіграно 200 комплектів медалей в 22-х дисциплінах 15 видів спорту.

Читайте також: Український боксер Віктор Вихрист виграв "золото" Європейських ігор

Збірна України в результаті завоювала 51 медаль (16 золотих, 17 срібних, 18 бронзових) і посіла третє місце в загальнокомандному заліку серед 50 країн-учасниць. У збірної Росії - 44 золоті, 23 срібні та 42 бронзові нагороди. Другими фінішували господарі Ігор-2019 білоруси (24, 16, 29),

Чемпіонами Європейських ігор-2019 в складі збірної України стали:

дзюдо - Дар'я Білодід (вагова категорія до 48 кг), Георгій Зантарая (66 кг);

самбо - Анастасія Сапсай (понад 80 кг);

легка атлетика - командні змагання, змішана естафета 4х400 метрів (Данило Даниленко, Тетяна Мельник, Ганна Рижикова, Олексій Поздняков), змішана комбінована естафета (800 метрів - 600 метрів - 400 метрів - 200 метрів) в складі Євгена Гуцол, Ольги Ляхової, Олексія Позднякова і Яни Качур;

веслування на байдарках і каное - Марія Повх - Людмила Кукліновская (байдарка-двійка, 200 метрів);

велотрек - Анна Соловей (гонка за очками на 25 км);

жіноча боротьба - Юлія Ткач (62 кг);

бокс - Олександр Хижняк (75 кг), Віктор Вихрист (понад 91 кг);

греко-римська боротьба - Жан Беленюк (87 кг);

спортивна гімнастика - Олег Верняєв (бруси), Анастасія Бачинська (вільні вправи);

карате - Аніта Серьогіна (куміте, 61 кг), Станіслав Горуна (куміте, 75 кг).

Читайте також: Український боксер Віктор Вихрист виграв "золото" Європейських ігор

Срібні і бронзові нагороди українські спортсмени завоювали в боксі (Микола Буценко, Євген Барабанов), кульової стрільби (Олег Омельчук, Павло Коростильов, Олена Костевич), легкої атлетики (Анна Плотіціна, Марина Бех-Романчук, Богдан Бондаренко), самбо (Анастасія Новікова, Олена Сайко, Наталія Смаль, Катерина Москальова, Галина Ковальська), стрибках на батуті (Антон Давиденко та Микола просторових, Світлана Малкова і Марина Кийко), спортивної гімнастики (Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Петро Пахнюк, Діана Варінська), художньої гімн АСТІКА (Влада Ніко ьченко, Анастасія Возняк, Аліна Біхно, Діана Міжеріцька, Валерія Юзвьяк, Тетяна Довженко), вільної боротьби (Гор Ованесян, Олександр Хоцяновський), жіночої боротьби (Оксана Лівач, Юлія Хавалджи, Алла Черкасова), веслування на байдарках і каное (Олександр Сиромятніков і Олег Кухарик, Андрій Рибачок і Юрій Вандюк), велотреку (Олена Старикова), карате (Анжеліка Терлюга, Наталя Мельник, Валерій Чоботар).

Наступні Європейські ігри в 2023 році прийматиме Краків (Польща).

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі



Правила коментування »  

Новини