MENU

Негрич: Замість "хрущовок" люди повинні отримати сучасне комфортне житло

43388 0

Микола Негрич

Микола Негрич переконаний, що розробка необхідної законодавчої бази допоможе оновити застарілий житловий фонд. Про це повідомляють "Факты".

Депутат Київради наголошує, що допоки не розв’яжуть проблему із "хрущовками", понад 100 тисяч жителів столиці й надалі мешкатимуть у будинках, які вже давно віджили своє. Негрич зазначає, що колись престижні "хрущовки" сьогодні створюють багато неприємностей мільйонам українців не лише в Києві, а й в інших містах.

"Щоразу, коли спілкуюсь із виборцями, чую про проблеми з їхніми будинками: тече дах, прорвало труби, не працює електрика, обсипається штукатурка. Це типові негаразди людей, які мешкають у "хрущовках". Житло, яке зводили десятки років тому, давно віджило своє. Але чи реально відновити сьогодні цей застарілий житловий фонд та переселити людей із "хрущовок" у сучасні квартири?" – зауважує Негрич.

Депутат також зауважив, що на пострадянському просторі наша країна є єдиною, яка й досі не розпочала процес комплексного розв’язання цієї проблеми, а все через відсутність відповідної законодавчої бази.

"Столиця не зможе зрушити з мертвої точки у розв’язанні проблеми із "хрущовками", поки не ухвалять відповідних законів. От дивіться, простий приклад. У старій п’ятиповерхівці хтось може не вступити у спадщину, вести війну за квартиру, судитися за неї в рамках розлучення. А поки немає 100% згоди, то не можна людей відселити і знести будинок", – зауважив Негрич.

Негрич також переконаний, що процес оновлення житлового фонду разом із переселенням людей у сучасні будинки повинен розпочинатись із розробки відповідних законів. Аби 2458,3 тис. кв. м застарілого житла в Києві змогли оновити.

"Факты" зазначають, що депутат Київради Негрич у Києві ініціював програму щодо комплексного ремонту дворів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

"Факты"


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопкиПравила коментування »  

Новини