Українські легкоатлетки взяли "срібло" на престижному турнірі в Італії

330 0

Українські легкоатлетки

Українські легкоатлетки Ольга Ляхова та Ірина Геращенко виграли "срібні" нагороди на щорічному престижному турнірі, який відбувається в італійському місті Падуя. Наші спортсменки посіли другі місця в бігу та стрибках у висоту відповідно.

Ляхова завоювала "срібло" на улюбленій дистанції 800 метрів, показавши час 2:01,16. Лише секунда відділила її від того, аби встановити найкращий результат сезону. "Золото" в цій дисципліні дісталося представниці Кенії Юніс Кум (2:00,99). "Бронза", тим часом, в активі латвійки Ліги Вервели, пише ТСН.

Що стосується Геращенко, то вона в секторі у стрибках в висоту показала результат 1,90. Від лідера, яким стала росіянка Марія Ласіцкене, Ірина відстала на чотири сантиметри. Наразі, найкращим результатом сезону для Геращенко є 1,99, який підкорився їй на змаганнях у Німеччині.