MENU

"Revealing Ukraine": все, що треба знати про фільм з Медведчуком

1748 2

Уважно і навіть двічі передивилася кіно, яке викликало стільки збурення. Перше і головне. "Revealing Ukraine" – не є фільмом Олівера Стоуна. Режисер та продюсер – Ігор Лопатьонок. Стоун – інтерв‘юер та виконавчий продюсер. Канали групи Козака-Медведчука та особистий YouTube Медведчука обманюють своїх глядачів щонайменше двічі: на фестивалі в Таорміні не перемагав, знятий не Стоуном. 

Переказую детально, в ролях. 

Україна завжди була територіальним об‘єднанням з різними мовами та релігіями. Так-так, і не треба сперечатися. Після незалежності її населення "не почувствовало истинного удовлетворения". Економіка упала в 6 разів, науково-промисловий потенціал було змарновано. Але Росія та Україна жили як браття аж до 2005-го року, поки на виборах не переміг націоналіст Віктор Ющенко. Починається інспірований Штатами Майдан (уже Революція гідності) для того, щоб за допомогою безладів тиснути на Росію. 

Віктору Медведчуку палять віллу за його публічну позицію щодо федералізму. Скільки вілл у нього лишилося, стрічка не уточнює. 

Оксану Марченко виганяють з роботи телеведучою, бо США наклали на Медведчука санкції. 

Українці та росіяни – один народ, – заявляє Путін, доповнюючи свою позицію якоюсь антинауковою єрундою. Медведчук делікатно уточнює, що ні. Принаймні не останні 300 років. 

Читайте також: Простой способ избавиться от телеканалов Медведчука

Стоун впевнений, що Путін стримує власних націоналістів від агресивніших дій щодо України. Медведчук підтверджує. 

Стоун з кількох невдалих спроб вибиває комплімент Путіна на адресу Медведчука: завжди виконує обіцянки. Які саме,

Стоуну нецікаво. А жаль. 

"После того, как контроль над Крымом был потерян, в Украине стали называть Россию агрессором", – констатує Стоун. Про анексію йому ніхто не доповів. Тому він озадачено питає: "Так почему же многие украинцы ненавидят Росссию?" "Это все политика украинской власти, которая внесла раздор", – пояснює Медведчук. 

"25 ноября 2018 произошел первый (!) вооруженный инцидент между Россией и Украиной", – розповідає Стоун. 

Тут же починається друга сюжетна лінія: змова світової закуліси проти Трампа. Сергій Лещенко оприлюднює компромат проти Пола Манафорта. Путін намагається пояснити, що справа не в Лещенку, але Стоун вже зробив свої висновки про демократів, Сороса та Бжезінського. Потім Верховна Рада ухвалює закон про мову, забороняючи половині України користовуватися рідною мовою. "Будем учить английский", – з гірким сарказмом каже Оксана Марченко. "Они пытаются сделать более по-европейски. Но нельзя. Ведь у многих другие традиции, другие ценности”, – обурюється Стоун. 

Медведчук вкотре наголошує: "С помощью клоунады будут влиять на процессы дестабилизации, которые влияют на Россию", тонко натякаючи на Зеленського. З фільму випливає, що і він – чергова маріонетка Сороса. 

Мораль кіно: Росія не потерпить маріонетку ворога під боком. Рано чи пізно між Україною та Росією буде війна. "Уже неважно, кто начнет первый (!). Важно, что ударная волна от взрыва разойдется слишком далеко и затронет тех, кто попытается отсидеться в стороне. [....] мир охватит пламя гигантской, вероятно последней для человечества войны".

Хмара з ядерного гриба на відео ще не пролилася на землю у вигляді радіоактивного дощу, а закадровий голос вже натякає: планету можна спробувати врятувати. Проголосувавши за Медведчука.

Читайте також: По каналу Медведчука вдарили з гранатомета. ФОТО

Загалом же режисер майже весь фільм з усіх сил долає нудьгу. Уже не початку він як людина розумна просікає, що його герої надто примітивні, щоб знати деталі істинної всесвітньої змови. Путін протягом усього кіно тупо зверхній і хамло. Він навіть кумівство коментує якось підкреслено неприємно – аж образливо стає за Медведчука. Максимально нарядна і екзальтована Оксана Марченко бере участь в інтерв‘ю лише на початку та в кінці. Вся серйозна розмова – без неї, в тій же локації. "Оксано, а тепер йди погуляй, в нас серйозна розмова", – так вони її спровадили, чи що? 

Фільм вартий показу на всіх медведчуківських каналах. І не треба його пікетувати. Ті, в кого IQ вище 60 – все зрозуміють і про Медведчука, і про Путіна, і про Стоуна.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Тетяна ДАНИЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини