Луганська "Зоря" здобула перемогу над чорногорським клубом у кваліфікації Ліги Європи

426 0

Луганська "Зоря"

Луганська "Зоря" успішно стартувала в другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи. Підопічні Віктора Скрипника переграли в столиці Чорногорії Подгориці команду "Будучност" – 3:1.

На 16-й і 19-й хвилинах дубль оформив Артем Громов, з рахунком 2:0 на користь гостей завершився перший тайм. На старті другого тайму господарі змогли повернути інтригу, коли на 60-й хвилині після подачі кутового скоротили відставання. Але на 83-й хвилині Леван Арвеладзе, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок, повідомляє Радіо Свобода.

Матч-відповідь відбудеться в Запоріжжі 1 серпня.

Переможець пари "Зоря" – "Будучност" зіграє з найкращою командою з пари ЦСКА (Болгарія) – "Осієк" (Хорватія). В першому матчі цих команд у Болгарії мінімально перемогли господарі – 1:0.