Зачем "аграрной супердержаве", у которой скоро отнимут землю, свое министерство АПК?
Действительно, зачем "аграрной супердержаве", у которой скоро отнимут землю, свое министерство АПК?
Мы ж не США задрипанные с их монстром в виде профильного министерства! С их программой выкупа с/х продукции для кормежки бедных в размере бюджета Украины... с их программами льготного кредитования и поддержки производителей с/х техники! Мы независимая зулусия! У нас даже земли скоро не будет! Зачем нам министерство...
Мы ж не Польша (страна ЕС), чтоб защитить землю!
...сільськогосподарські землі може купити лише держава, релігійні об’єднання й фермери. Бажаючий купити землю повинен володіти не тільки сільськогосподарськими навичками, а й бути власником сільгоспугідь площею до 300 гектарів та проживати в місцевості, у якій бажає придбати землю. Щонайменше 10 років покупець зобов’язується вести на цій землі господарську діяльність, і без дозволу суду не може цю землю ні продавати, ані здавати в оренду.
Мы ж не Франция какая! Это только там:
за усіма операціями на ринку землі сільськогосподарського призначення стежать державні місцеві компанії, які входять у спілку Sociétés d’Aménagement Foncier et d’Etablissement Rural (SAFER).
Читайте также: Мрія Зеленського про українську землю
Особливо компанії слідкують за тим, щоб не допустити різкого скорочення числа сімейних господарств. Спілка SAFER, як і Польське агентство сільськогосподарської нерухомості (ANR), користується правом першості на купівлю землі, а крім цього вона може не допустити підписання угоди на продаж.
SAFER заблокує угоду на продаж, якщо вважатиме, що вона носить спекулятивний характер, торги відбуваються за зниженою ціною або операція може спричинити розпад домашнього господарства чи стати на перешкоді діяльності фермерам-початківцям у конкретній місцевості.
Загалом, механізм Франції є достатньо суворо врегульованим. Діє не лише право першості на купівлю для власників сусідніх земель, а й зобов’язання щодо особистого користування придбаною землею протягом 15 років із забороною оренди. Країна настільки захищає свою землю перед іноземним покупцем, що на практиці її може придбати лише корінний французький фермер.
И даже не Венгрия...
...щоб купити землю, треба володіти навичками у сфері сільського господарства або вести бізнес у сільському господарстві щонайменше 3 роки. Особи, які не виконують цих умов, можуть придбати не більше, ніж 1 га сільськогосподарських угідь. Максимальна площа землі, яка може перебувати у власності, обмежена 300-ма гектарами.
Покупець має зобов’язання особисто вести сільськогосподарську діяльність, цільово використовувати землю протягом 5 наступних років після купівлі, а також не передавати право на користування нею третій стороні.
Читайте также: Умови, за яких можливий український ринок землі
Нам говорят. что ВВП аж!!!! итить... на 2% подскочит если отдать землю...
Знаете почему так мало? Потому, что ее просто отнимут. Но даже если 2%...ок... откель они возьмутся, если никто ничего скупать у нищего населения не собирается? Значит таки собирается...
И тут см. систему Франции, Польши... да всех вменяемых стран – там суть не в деньгах, а в кол-ве хозяйств!
Но видимо печальный опыт Римской империи и последовавшие реформы Гракхов никого ничему не научили... ((((
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки