Блеф чи непрофесіоналізм. Як ставитися до тих речей, які періодично обіцяють представники нової команди
От скажіть мені, будь ласка, ну от навіщо ляпати язиком, обіцяючи нездійсненні речі, щоб потім тебе викривали, а ти виправдовувався, та червонів.
Ні, я розумію, що ейфорія від небувалого зльоту в державній ієрархії притуплює пильність, і відкриває невідомі, до того, чакри.
Але ж, приклад товаришів, які обіцяли відразу ж після інаугурації переїхати з Банкової, а потім обкекалися, повинен був чомусь навчити?
Новий прем’єр Гончарук пообіцяв, що за 5-ть років ВВП України зросте на 40%.
Читайте також: П’ять вражень від нового уряду
Прискіпливі експерти одразу ж порахували, що для досягнення цього показника щорічне зростання ВВП повинно бути на рівні 7%. Навіть, з першого ж, 2020-го року. Це, насправді, за межами наших реальних можливостей. Але, тим не менш, – дива ж трапляються…
Але, у проекті закону про Бюджет 2020 новий Кабінет міністрів заклав зростання реального ВВП у 2020-му році на рівні попередніх років – 3,3%. Де ж обіцяний економічний прорив?
Читайте також: Яким прем'єром буде Гончарук: сильні та слабкі сторони
При тому, що, тоді, за ті 4-и роки, що залишаться, щорічне економічне зростання вже повинно бути на рівні 8%. А, це вже з розряду ненаукової фантастики.
Тому, в мене виникає резонне питання – як ставитися до тих деяких речей, які періодично обіцяють представники нової команди – це блєф, чи непрофесіоналізм?
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки