Олександр Усик достроково здобув першу перемогу в суперважкій вазі

912 0

Український боксер Олександр Усик (17-0, 13 КО) успішно дебютував в суперважкій вазі.

В ніч з 12 на 13 жовтня в Чикаго на Wintrust Arena українець здобув дострокову перемогу в поєдинку проти американця Чазз Уїзерспуна (38-4, 29 КО). Після найсильніших атак Усика його суперник відмовився від продовження бою в перерві після 7-го раунду.

З перших хвилин дуелі Усик заволодів центром рингу і став поступово нарощувати атакуючу міць. Уізерспун проводив раунд за раундом в захисті, намагаючись іноді огризатися. Олександр Усик продемонстрував відмінну швидкість роботи ніг, і реагувати на його дії суперник встигав все менше і менше. Зрештою, 7-й раунд перетворився в побиття Уїзерспуна, і в перерві кут американця прийняв розсудливе рішення відмовитися від подальшого продовження поєдинку.

Усик здобув 17-ту перемогу на професійному рингу. Він є обов'язковим претендентом на титул за версією WBO і буде з інтересом стежити за боєм-реваншем між Енді Руїсом і Ентоні Джошуа. Але можливо, що підуть переговори про проведення поєдинку з Деонтеєм Уайлдером, чемпіоном світу за версією WBC. У будь-якому випадку, велика ймовірність, що наступний бій Усика буде титульним.

У головному бою андеркарда росіянин Дмитро Бівол (17-0, 11 КО) захистив пояс чемпіона світу WBA в напівважкій вазі, перемігши одноголосним рішенням суддів Леніна Кастільо (20-3-1, 15 KO) з Домініканської Республіки. Рахунок суддівських записок: 120-107, 119-108, 119-108.

Результати боксерського вечора в Чикаго

Олександр Усик (Україна, 16-0) - Чазз Уїзерспун (США, 38-3) - RTD 7/12

Дмитро Бівол (Росія, 16-0) - Ленін Кастільо (Домініканська Республіка, 20-2-1) - UD 12/12

Джессіка Маккаскілл (США, 7-2) - Еріка Анабелла Фаріас (Аргентина, 26-3) - MD 10/10

Чарльз Конвелл (США, 10-0) - Патрік Дей (США, 17-3-1) - KO 10/10

Ентоні Сімс (США, 19-0) - Морган Фітч (США, 19-3-1) - TKO 6/10

Мовладін Біярсланов (Канада, 4-0) - Тайра Джонс (США, 4-5-1) - UD 6/6

Ота Джонс III (США, 3-0) - Ерік Манрікес (США, 7-8-1) - MD 4/4