MENU

Яременко: Росія прогинається під тягарем внутрішніх проблем, але продовжує імітувати поведінку супердержави

651 0

Відповідь на питання чи відновимо ми мир в Україні звичайно більшою мірою залежить від Росії, від її бажання і здатності йти на загострення в міжнародних відносинах.

На тлі наростання протиріч між партнерами по НАТО (не лише між Європою та США, але і між Туреччиною і іншими членами НАТО) Росія, очевидно, робить ставку на продовження агресивних дій.

На початку цього року генерал Oleksandr Polischuk прогнозував, що маючи великі проблеми у сфері звичайних озброєнь, Росія ймовірно вдаватиметься до розігрування ядерної карти. Висловлювалось припущення, що восени цього року в ході військових навчань Росія може застосувати бойовий ядерний боєприпас.

Читайте також: Просить у Путина о прекращении огня на Донбассе бесполезно, это разговор слепого с глухим

Ну, і ось нагода. Навчання ракетних військ стратегічного призначення.

Думаю, що після нещодавньої катастрофи під час роботи із боєприпасом у Сєвєродвінську ймовірність застосування в ході "Гром-2019" ядерної зброї а одному із полігонів в арктичному колі дещо знижується.

А ось чи знижується ймовірність прикриття ядерними навчаннями операції з "возз’єднання з Білоруссю" (це друга частина прогнозу) наразі не так очевидно.

Читайте також: Кремль готується ввести для росіян стандарти країн третього світу

Зрив Росією припинення вогню і розведення військ на Сході України є логічним з точки зору стратегічної поведінки нашого опонента. Росія стогне, прогинається під тягарем внутрішніх проблем, але продовжує імітувати поведінку супердержави.

Спостерігаємо і робимо висновки.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Богдан ЯРЕМЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопкиПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини