MENU

САП зареєструвала провадження за фактом отримання неправомірної вигоди "Слугами народу"

836 0

САП зареєструвала провадження за фактом отримання неправомірної вигоди "Слугами народу"

Спеціальна антикорупційна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження через можливе отримання неправомірної вигоди депутатами від фракції "Слуги народу".

Як повідомляє пресслужба САП, мова йде про перевірку інформації про те, що 11 депутатів від фракції "Слуга народу" у комітеті з фінансів, податкової та митної політики могли отримати по 30 тисяч доларів неправомірної вигоди.

Про можливу корупцію в комітеті першим повідомив колишній віцепрем'єр-міністр Павло Розенко.

Він також вказав, ніби Офіс президента тепер вимагає від депутатів від "Слуги народу" пройти перевірку на поліграфі, а депутати від "Слуги народу" у відрповідь запропонували зробити це разом, тобто пройти детектор керівництву Офісу президента. 

Цю інформацію також підтвердив депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський, який є серед тих депутатів, щодо яких є підозри у корупції.

Читайте також: Научит "отвечать за базар": Дубинский призвал депутатов из "Слуги народа" пройти проверку на полиграфе. ВИДЕО

Сам Дубінський вже заперечив причетність до корупції та оголосив про намір пройти детектор брехні сьогодні о 20.00 у прямому ефірі разом з головою фракції Давидом Арахамією.

Олександр Дубінський постійно критикує Давида Арахамію і, за повіломленням ЗМІ, саме Арахамія передавав вимогу президента до депутатів від "Слуги народу" пройти перевірку на поліграфі.

"За інформацією, оприлюдненою у засобах масової інформації, 11 народних обранців, які є членами парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики, нібито отримали по 30 тисяч доларів США неправомірної вигоди за голосування проти законопроєкту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об'єктів нерухомості на засіданні комітету Верховної Ради", – заявила пресслужба САП.

Справу розслідують за статтею про можливе "прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище".

Читайте також: Війна проти медіа: чим може обернутись вседозволеность представників Зе!команди?

Покарання за цією статтею передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Досудове розслідування відповідно до ч. 7 ст. 214 КПК України доручено детективам НАБУ. Процесуальне керівництво здійснюватиме Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини