Снігур вийшла у фінал Підсумкового турніру

908 0

Українська тенісистка Дар'я Снігур вийшла у фінал юніорського Підсумкового турніру, який відбувається у Китаї. Україна здолала Харрікейн Тайру Блек.

Дар'я Снігур – Харрікейн Тайра Блек 2:0 (6:0, 6:2)

Українській тенісистці знадобилося менше ніж година, щоб обіграти представницю США. Снігур програла два стартові гейми в другому сеті, після чого знову виграла шість геймів поспіль.

Півфінальний матч тривав усього 56 хвилин.

У фіналі 17-річна українка зіграє проти лідера юніорського рейтингу Діан Паррі з Франції. У липні Дар'я обіграла француженку у півфіналі трав'яного турніру першої категорії в Рохемптоні.

Снігур буде другою українкою, яка зіграє у фіналі юніорського Підсумкового турніру. У 2017 році чемпіонкою змагань стала Марта Костюк.