MENU

Сьогодні ми дізнаємося, чи будуть в Україні справжні реформи

756 0

Сьогодні, 13 листопада, момент істини для президента та парламенту. Сьогодні Верховна Рада голосуватиме щодо першої реально важливої та проривної речі.

Читайте також: Протест проти розвитку: ця системна проблема робить біднішими мільйони українців

Сьогодні ми дізнаємося, чи будуть в Україні справжні реформи (бо більшість попередніх голосувань – це або удосконалення попередніх реформ, як Prozorro чи держслужба, або фактично друге читання ухваленого попереднім парламентом). Не буде голосів за прозорий ринок землі – не буде й за решту потрібних змін.

Сьогодні президент дізнається, чи має він вплив на власну фракцію, куди він понабирав "шопопало", а тепер вони голосують "якпопало". Це ж треба було виграти вибори двічі із розгромним рахунком, щоб перемога вислизнула крізь пальці на користь старих вкорінених феодалів менше ніж за три місяці.

Читайте також: Сім тез на користь запровадження прозорого ринку землі

Сьогодні власники паїв дізнаються, чи матимуть право гідно прожити решту життя, чи залишаться в руках місцевих бандитиків та їхніх посіпак. Сьогодні фермери дізнаються, чи зможуть передати плоди своєї важкої праці у спадщину дітям, чи й далі залежатимуть від ласки місцевих баронів.

Сьогодні стане відомо, чи залишається Україна в середньовіччі, чи рвучко зробить крок у сучасність.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Валерій ПЕКАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини