Унікальна риса, яка робить Зеленського слабким та сильним одночасно
Зустріч "нормандської четвірки" та короткі рефлексії.
У президента Зеленського є унікальна риса, яка робить його слабким та одночасно сильним, а саме, демонстративна щирість. Це добре працює для внутрішньої аудиторії, виборців, але може зіграти погану послугу з такими опонентами, як Путін.
Poker face (обличчя для гри в покер) не повинно читатись опонентом, щоб не оголювати реальний стан справ, не демонструвати больових точок. Втім, Зеленський свідомо, чи підсвідомо відкривається.
Читайте також: "Зради не сталося, але зустріч ні про що": як соцмережі реагували на Нормандський саміт
Це не класична поведінка, але саме вона і може дивувати, або й спантеличувати опонента. Все, про що було домовлено вчора і лягло в основу комюніке, озвучувалось міністром Пристайко та радником Єрмаком:
1) розведення військ на інших точках, які ще не визначені;
2) обмін заручників та полонених, про що вже домовились раніше;
3) пролонгація закону про особливий статус ОРДЛО з включенням до нього формули Штайнмаєра, але зі слів президента українськім медіа, формула буде імплементована окремо, коли інші сторони виконають свої завдання;
4) кордон та вибори – взаємо пов’язані між собою, хоча не всі наші партнери так думають. Звісно, ж і припинення вогню.
Потрібно розуміти, що якби домовленостей не було до того досягнуто, лідери б не зустрічались.
Читайте також: Трамп із Лавровим поговорять про Україну в Білому домі
Але індивідуальні заяви Зеленського та Путіна є кардинально різними. Зокрема, "всіх на всіх" у вустах керівника РФ звучить, як "підтверджених" тобто, лише тих, кого інша сторона визнає, що вони утримуються нею. Він говорить про "посильну" участь РФ, яка чується, як "пасивна", що і відтворює реальний стан справ.
Досі не є озвученим, що саме є мірилом безпеки для проведення виборів, які є небезпечною ідеєю до відновлення виборчої інфраструктури (реєстру, судів, правоохоронних органів, банківської системи, партій, медіа) та свобод, необхідних для вільного волевиявлення.
Зважаючи на те, що у Мінську сторони використовують не лише документи/комюніке, а і публічні заяви лідерів, бажаю витримки представникам України там.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки