Українець Підручний увійшов до топ-10 спринту на Кубку світу з біатлону в Хохфільцені

281 0

Дмитро Підручний

У п'ятницю, 13 листопада, в австрійському Хохфільцені відбувся чоловічий спринт у рамках другого етапу Кубка світу з біатлону.

Україну представляли п'ятеро біатлоністів – Артем Прима, Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Руслан Ткаленко та Артем Тищенко, повідомляє УНІАН.

Найкращий результат показав Підручний, який допустив один промах у стрільбі лежачи та в підсумку посів дев'яте місце.

Чисту стрільбу показав Антон Дудченко, однак йому не вистачило швидкості, щоб увійти навіть до топ-20. Підсумок – 27-е місце.

Артем Прима став 60-м, допустивши три промахи.

Перемогу з одним промахом святкував норвежець Йоханнес Бьо.

Результати гонки:

1. Йоханнес Бьо (Норвегія) – 25:07.8 (1 промах)

2. Симон Дестье (Франція) – +7,8 (1)

3. Олександр Логінов (Росія) – +14,6 (0) ...

9. Дмитро Підручний (Україна) – +37,6 (1) ...

27. Антон Дудченко ( Україна) – +1.16,1 (0) ...

60. Артем Прима (Україна) – +2.10,6 (3) ...

68. Руслан Ткаленко (Україна) – 2:15,7 (3) ...

76. Артем Тищенко (Україна) – 2:34,6 (2).

Раніше повідомлялося, що українка Анастасія Меркушина виграла кваліфікацію у новому виді біатлонної програми – суперспринті на етапі Кубка Міжнародного союзу біатлоністів (IBU), який стартував в італійському містечку Ріднау.