MENU

Дієтолог назвала продукти для боротьби із раком шлунка

1603 0

Лікар перерахувала продукти для боротьби з раком шлунка

Порушення режиму харчування і несформований раціон впливають на розвиток різних захворювань, у тому числі шлунково-кишкового тракту.

Як розповіла ВМ дієтолог Олена Соломатіна, давно відомо, що прекрасним профілактичним засобом від хвороб шлунково-кишкового тракту є спеції.

"Як виявилося, деякі можуть не тільки позитивно впливати на загальний стан людського організму, але завдяки потужним антиоксидантним властивостям стануть профілактикою багатьох небезпечних захворювань", – зауважила лікар.

Під час раку шлунка й інших онкозахворювань, додала фахівець, деякі спеції здатні полегшити стан пацієнта і прискорити одужання.

Читайте також: Піст, наука, довголіття: відповіді на всі питання від дієтолога

До числа таких спецій дієтолог віднесла імбир, який "допоможе при лікуванні раку шлунка". Експерт зазначила, що вживати в їжу можна як свіжий корінь, так і сушений, мелений або зацукрований.

Розмарин і куркума, на думку Соломатіної, – "чудове джерело антиоксидантів". До того ж аромат розмарину підвищує апетит, покращує травлення. Його рекомендують додавати у страви тим пацієнтам, які почали різко худнути і втрачати бажання їсти. Також його можна приймати з чорним чаєм. Це заспокоїть шлунок. 

У гострому червоному перці чилі містить капсаїцин, здатний полегшити біль, однак він може викликати опіки, тому приймати його варто обережно.

Читайте також: 5 индийских специй, которые должны быть на каждой кухне

У часнику міститься багато сірки, аргініну, олігосахаридів, флавоноїдів і селену. Збільшене споживання часнику знижує ризик виникнення раку шлунка, товстої кишки, стравоходу, підшлункової залози і грудей. Часник може захищати від онкології через різні механізми завдяки тому, що він пригнічує бактеріальні інфекції та запобігає утворенню канцерогенних речовин.

При розладах шлунка, спазмах і діареї допомагає перцева м'ята. Також вона може впоратися з симптомами роздратованого кишечника і харчових отруєнь. Вона розслабляє черевні м'язи і покращує відтік жовчі, що дозволяє їжі проходити через шлунок швидше. Її рекомендують вживати онкохворим, що страждають від розладів шлунку, у вигляді чаю.

Соломатіна розповіла й про користь ромашки: вона заспокоює і налагоджує сон, а чай з ромашки знімає спазми шлунка.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини