Як будувати імперії, не привертаючи уваги санітарів
Вже багато експертів визнало справжню мету "конститутійного реформування" в державі-агресорові, що бурхливо триває (у квітні вже планується "всенародне голосування"). Й мета ця полягає в терміновому поверненні керованості країною в ситуації нових викликів й планування росіянами глобального конфлікту вже у 2020-му. Який "все спише".
У поточних діях росіян легко простежити майбутні плани, адже їх примітивна ідеологічна канва вже є публічною, пише Борис Бабін у блозі для ЦЕНЗОР.НЕТ.
Прикладом, вартим на особливу увагу є склад "робочої групи з підготовки пропозицій про внесення поправок до Конституції РФ", створеної Кремлем 15 січня. Президентським розпорядженням, номера якого у відкритих джерелах я не знайшов. Багато хто здивувався принциповому складанню цієї структури з не-юристів, всупереч стандартній практиці, коли у подібні збіговіська зганяють максимум титулованих теоретиків та практиків права. Таке як раз, в умовах нарочітої архаїзації російського режиму, не дивує, так само як й лікарі, атамани та спортсмени у цій "конституанті" більше ніж з 70 голів.
Читайте також: Путин придумал, как остаться у власти навечно?
Цікаве насправді інше. РФ позиціонує себе багатоетнічною федерацією, тому було б логічно побачити у комісії не тільки режисерів та залізничників, але й "носіїв національного питання". І тут як раз все дуже скромно, адже за посадою у комісії є лише двоє крупних республіканських чиновника, відповідно Татарстану та Дагестану, є очільник асоціації "малих" корінних народів та представник черкеського культурного товариства. І все.
Для держави з тридцятьма формально національними республіками це дуже й дуже обмежено, але ще мало б якесь підгрунтя. Якщо б не сінхронна та тому явно не випадкова участь у цій комісії двох інших осіб. Голів "Федеральної національно-культурної автономії "Українці Росії" та "Федеральної національно-культурної автономії білорусів Росії". Підкреслю, що "російський білорус" та "російський українець" засідають в комісії разом з піаністами та студентськими активістами за умов, коли переважна більшість етносів власне підконтрольних РФ у цьому вар'єте не представлена ніким.
Читайте також: Уйти, не уходя. В чем главная задача Путина?
Що ж, така "увага" Кремля саме до двох сусідніх народів яскраво доводить, яке завдання буде якнайперше вирішувати сформована вже у травні 2020 року російська Держрада. Що ж, подивимося, чи вдастся цьому ЦК-2020 стати Держрадою Союзної держави на крові загарбаних земель. І так, жодного колаборанту з Криму в цю "конституанту" росіяне не включили. Дуже показовий крок.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки