MENU

Маляр: У розвинених країнах більше половини справ по сексуальному насильству розвалюється з формулюванням "недостатньо доказів"

275 0

Маляр: У розвинених країнах більше половини справ по сексуальному насильству розвалюється з формулюванням "недостатньо доказів"

Бачу, що тема зґвалтувань в різних країнах світу багатьох зацікавила. Буду розвіювати міфи далі.

Якщо ви думаєте, що в нас жертви сексуального насильства здебільшого мовчать, а от у розвинених країнах одразу повідомляють в поліцію – це не так.

США – мовчать 66% жертв сексуального насильства. У звіті Міністерства юстиції за 2014 рік підрахували, що лише 34,8% випадків сексуальних зловживань повідомляються в поліцію.

Швеція – мовчать 80% жертв сексуального насильства. Ці дані підтверджені дослідженнями у 2014 році, що замовлялись та фінансувались урядом Швеції.

Читайте також: Маляр: Поки ви будете боятись чужого дядю у дворі, довкола дитини можуть знаходитись "свої", які вже полюють на неї

Великобританія – мовчать від 75 до 95% жертв сексуального насильства. Це цифри з доповіді Британського уряду.

Якщо ви думаєте, що там ефективно розслідують зґвалтування, тільки звернись до поліції і винні будуть покарані....це не так.

Зґвалтування та інші види сексуального насильства дуже складно довести. Дуже. Тому, у розвинених країнах, які я вище зазначила, розвалюється більше половини справ по сексуальному насильству з формулюванням "недостатньо доказів".

Читайте також: Зміни до кримінального законодавства щодо захисту дітей прокладаються смертю самих дітей – криміналіст

Отже, офіційна статистика будь-якої країни по згвалтуванням та сексуальному насильству – є лише верхівкою айсберга. Різниця лише у тому, що в розвинених і багатих країнах приблизно розуміють масштаби айсбергу, який прихований, бо проводять дослідження. А от у арабських, азійських країнах, латиноамериканських, африканських – не знають реальну картину і, часто, не хочуть знати.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Анна МАЛЯР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини