MENU

Зміни до кримінального законодавства щодо захисту дітей прокладаються смертю самих дітей – криміналіст

4379 2

Стрічка мого ФБ заповнена сльозами і відчаєм людей, які не знали особисту Дашу Лук'яненко з Одещини, але всі ці дні сподівались, що її знайдуть живою. Дівчинка серед білого дня йшла селищем на гурток з танців і зникла.

Тіло дівчинки без одягу знайшли у вигрібній ямі 22-річного мешканця цього ж селища. Перед вбивством він намагався її згвалтувати.

Я змушена писати подробиці трагедії, від яких стине кров, бо на жаль, зміни до кримінального законодавства 
щодо захисту дітей прокладаються смертю самих дітей.

Читайте також: На Одещині знайшли тіло 11-річної Дарини Лук'яненко. Це трагедія, яка має підняти на новий рівень безпеку дітей

Це страшний сюр, я розумію обурення всіх, хто зараз це читає... Але навіть в США закон про запровадження реєстру педофілів носить прізвище згвалтованої і вбитої дівчинки Меган. Бо саме її смерть стала останньої краплею для суспільства, яке почало вимагати рішучих змін до законодавства.

В нинішнього скликання ВР ще є шанс проголосувати законопроект 6607, який спрямований на захист дітей від сексуального насильства. Так, його редакція – це результат компромісу з захисниками прав педофілів, бо це демократія.

Але менше з тим, прийняття закону запровадить реєстр осіб, засуджених за статеві злочини проти дітей, запровадить хімічну кастрацію для педофілів (хоч і в дуже усіченому варіанті порівняно з тим, що ми пропонували, але ж запровадить) і посилить відповідальність аж до довічного позбавлення волі за повторне вчинення статевого насильства проти дитини.

Я тегаю всіх народних депутатів, які є в мене в друзях. Для таких законопроектів не мають значення політичні погляди, це проблема, яка Аполітична і повинна об'єднати всіх.

Читайте також: У поліції розповіли жахливі подробиці вбивства 11-річної Дарини Лук'яненко

Зробіть важливу справу – підтримайте законопроект 6607!

Шановні депутати – всю інформацію про законопроект наш авторський колектив готовий надати в будь-який момент, відповісти на всі ваші запитання, норму про хім.кастрацію розробляли лікарі-психіатри відповідно до усіх вимог цієї галузі. 
І я щиро вдячна всім ЗМІ, небайдужості журналістів – за підтримку цієї теми і законопроекту.

Ось зараз знов почались дзвінки, знові будемо робити сюжети, статті....але ж для чого? Важливо прийняти ці зміни, нарешті!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Анна МАЛЯР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини