MENU

Олена Білозерська: З таким населенням нам війну не виграти

1998 4

Олена Білозерська

У нас є безліч людей, громадян, українців, які вміють жертвувати особистим заради спільних інтересів – все та сама наша небайдужа меншість. І якби вони жили компактно в одному місті, евакуйованим з Уханя не було б про що турбуватися. Прийняли б, обігріли і забезпечили усім необхідним.

Але оскільки ці люди розсіяні серед обивателів - "хатоскрайників"... мені особисто, і не тільки мені, зараз дуже соромно за мою державу . На захист обивателів можу сказати лише те, що наш народ небезпідставно звик не довіряти офіційній інформації і дуже боїться, що справжній ступінь загрози від нього приховують.

Читайте також: Новий китайський коронавірус менш смертельний, ніж інші – ВООЗ

Коротше, що треба було б зробити.

Доручити порятунок наших співгромадян, яким не пощастило з часом і місцем, де вони опинилися – військовим. У військових є полігони і є бази, відірвані від загальних комунікацій. Завезти туди людей з Уханя. Два тижні люди можуть прожити скрізь, де є їжа і тепло. Охороняти як секретний військовий об'єкт. Мінімальну кількість військових, які контактуватимуть з цими людьми – теж у карантин.

Читайте також: Евакуація з Китаю: чи готова Україна приймати хворих на коронавірус

Якщо дати за це премії, військові будуть щасливі, без наказу черга вишикується :) Перед цим кинути заклик до волонтерів – медиків відповідних кваліфікацій і спеціалістів на кшталт електриків – що розшукуються добровольці поїхати на два тижні на секретний полігон допомагати "уханцям". Знову черги вишикуються.

І все. Наші співгромадяни врятовані. Життя і здоров'я інших співгромадян поза загрозою. І ганьби на цілий світ немає.

 

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Олена БІЛОЗЕРСЬКА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини