Ми не середньовічна країна, ми країна, яка відкинула професіоналізм за лаштунки першочергових вимог при призначенні на державні посади
Ми не країна епохи Середньовіччя, ми країна, яка відкинула професіоналізм за лаштунки першочергових вимог при призначенні на державні посади.
Таку заяву зробили у ВО "Платформа Громадянських Ініціатив".
Вчимось поважати професіоналів і відрізняти їх від аматорів! Уряд дякує Арсену Авакову, який взяв на себе відповідальність при відсутності скоординованих дій влади. Саме із таких слів мав початися сьогоднішній виступ прем‘єра, а на жаль, почався із хибної інформації.
Олексій Гончарук: "Евакуація громадян України з ураженої коронавірусом китайської провінції Ухань – це унікальна операція, якої ще не було в історії нашої держави".
Читайте також: Щоб захопити чи розвалити Україну, можна навіть не витрачати воєнне озброєння, – Маляр про евакуацію українців з Китаю
Очевидно тим, хто готував виступ голови уряду України, у т.ч. Міністерству охорони здоров’я, невідомо про існування такої державної структури, яка за своїм призначенням покликана і абсолютно в змозі надавати кваліфіковану допомогу в подібних ситуаціях.
Згадаємо лише деякі епізоди, коли Державна служба медицини катастроф та Міністерство з надзвичайних ситуацій здійснювало евакуацію громадян України з зон надзвичайних ситуацій:
– Палестина – 2008 (близько 50 осіб)
– Оман – 2008 (близько 20 осіб, яких утримували як заручників на судні "Фаїна")
– Лівія – 2011 (близько 30 осіб), у тому числі із загрозою виникнення інфекційних захворювань.
– Мобільний госпіталь України надавав допомогу постраждалим від катастрофічного землетрусу в Пакистані 2005 року.
– Стихійне лихо сталося в Гімалаях. Тоді місцеві жителі вперше в житті побачили лікарів і мали змогу отримати кваліфіковану допомогу, в тому числі хірургічну.
– За результатами діяльності госпіталю уряд Пакистану нагородив своїми найвищими відзнаками українських лікарів (керівники госпіталю проф. С.О. Гур’єв та проф. П.Б. Волянський).
Хто звернувся до цих фахівців за консультацією?
Також 2001 року було проведено евакуацію медичного персоналу українського мобільного госпіталю з Індії, що брав участь у наданні допомоги після катастрофічного землетрусу (кілька десятків осіб) і був уражений інфекційними чинниками. Тоді "без гвалту й крику", як казав Тарас Шевченко, було успішно проведено обстеження та обсервацію людей. Нікому й на думку не спадало перекривати дороги чи перешкоджати діям медиків.
Читайте також: Без паники и столкновений: как встречала эвакуированных из Китая Великобритания. ФОТО
Крім того, співробітники Державної служби медицини катастроф постійно здійснюють евакуацію окремих громадян з РФ, Єгипту, Китаю та інших країн, коли для цього є потреба.
Виявилось, станом на сьогодні, у 2020 році фінансування Державної служби медицини катастроф припинено. Саме наслідки непрофесійних рішень ми всі могли бачити 20 лютого 2020 року.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки